Články o zábavě

 

Adrenalinové sporty rozhodně nejsou pro každého. Ať už vám brání zdravotní stav či jen samotný strach, tandemové seskoky padákem mohou na spoustu lidí působit děsivě. Ale pokud máte touhu zkusit něco nového, posouvat vlastní hranice, pak jsou přesně pro vás. Je to nezapomenutelný zážitek na celý život.

Pokud zaznamenáváte nudu v ložnici a sex začíná postrádat tu správnou jiskru, je čas pro něco nového a neprobádaného. Dostatek inspirace naleznete v neomezeném světě internetu, stačí si jen vybrat podle svého gusta a vkusu. Erotické hračky dokážou intimní život zaručeně nakopnout. Třeba vibrátory pro ženy.

Hledáte ten správný dárek pro adrenalinového nadšence ve vaší rodině? Nebo jen sami toužíte okusit něco nového, lákavého? Pak je tandemový seskok padákem ideální volbou. Zní to děsivě? Může se to tak na první pohled zdát. Ale je to zkušenost, na kterou rozhodně nikdy nezapomenete. A kdo ví, třeba si v tom ještě najdete novou zálibu!

Že jste se s nimi ještě nepotkali? Pak jste asi nebyli na té správné akci. Fotokoutky se těší takové popularitě, že firmy zajišťující jejich pronájem nestíhají vyhovět všem poptávkám. A není divu. Přináší hodně muziky za relativně málo peněz, jsou variabilní, skladné a zvládnutelné i úplným laikem.

Striptýz je vystoupení jednoho nebo i více lidí, při kterém se vystupující postupně svlékají. Obvykle je to v rytmu hudby a s určitou jednoduchou choreografií. Dá se to tedy považovat za druh tance. Vystoupení ve většině případů skončí úplnou nahotou. Pro diváka jde o ojedinělý zážitek, který by neměl chybět na žádné pořádné párty.

Nulový zájem o práci, nepříjemná představa poklesu libida, pocit zmaru, časté deprese, krize středního věku a psychické vypětí. To jsou pojmy, které týrají lecjakého muže. Kde nalézt zmizelý smysl života? Jakým stylem můžeme opanovat stres, nepřátelské postoje, úzkostné stavy, deprese, tušení, že jsme na rozcestí a život ztratil smysl? Program Moje...

Vymýšlel jsem erotické zpestření pro svoji ženu. Fakticky jsem ale pátral po nějakém oživení pro oba. Aby náš sex získal na grádech. Samozřejmě se máme pořád moc rádi, avšak v posteli se to v posledních letech stále opakovalo. Mně i manželku sex neuspokojoval tak, jak by se od sexu očekávalo. Ale hledání inspirací v různých sexshopech je fakt...