Články o motorismu

 

Keramická ochrana laku je moderní metoda, která chrání lak auta před poškozením a zvyšuje jeho lesk a odolnost. Keramická ochrana laku se nanáší na povrch auta ve formě tenké vrstvy, která vytváří pevnou a pružnou bariéru mezi lakem a vnějšími vlivy. Keramická ochrana laku má mnoho výhod, mezi které patří:

PDR je moderní a efektivní technologie, která umožňuje opravu různých deformací karoserie. Jde přitom o velmi šetrné řešení, během kterého nedochází k poškození laku. Nabízí tak řadu výhod. Odborníkem se přitom můžete stát i vy.

Čistič brzd je univerzálním odmašťovacím prostředkem, který zvládne vyčistit různé povrchy. Využíván je zejména pro čištění brzd, ovšem použít ho můžete klidně na řadu dalších částí vozu či cokoliv jiného.

Řešíte právě potíže se svým vozem, který byl svědkem krupobití, které po sobě zanechalo důlky v karoserii a vám zbyly oči pro pláč? Opravy vozidel po krupobití a s ní spojená oprava důlků na karoserii, je s použitím moderních technologií naštěstí hračkou a nabízí je hned několik specializovaných autoservisů.

S neustále se zvyšujícím počtem osobních automobilů rostou i nároky a požadavky jejich majitelů na kvalitní servisní služby. Péče o mechanické části vozu jsou většinou zastřešovány autorizovanými servisy, ovšem přezutí pneumatik si majitelé musí zajistit sami. V minulosti si výměnu kol prováděl každý řidič sám doma, ale i tento trend postupně...

Vlastnictví osobního automobilu s sebou přináší nejenom potěšení ze svobody nad ježděním v krajině, ale také zodpovědnost. Pokud si v autě chcete užít desítky tisíc spokojených kilometrů, musíte svému vozu poskytovat odpovídající servis. Během něj dojde ke kontrole motoru, podvozku a také brzd. Ty dostávají zabrat především při jízdě v zimě nebo za...

Možná tomu nebudete věřit, ale kamiony se používají nejenom v dálkové přepravě zboží, ale také na velkých staveništích. Díky jejich velkým ložným plochám a speciálním nástavbám mohou převézt obrovské množství materiálu v krátkém čase. Typickým příkladem jsou osmikolové sklápěčky, u nichž jsou karosářské díly na kamiony naprosto nepostradatelné.

Každý vlastník motorového vozidla ví, že jeho automobil potřebuje odpovídající péči. Ta by měla zahrnovat každoroční výměny oleje, pravidelné kontroly baterie a vůbec celého vozidla. Taková kontrola by se rozhodně neměla podceňovat, protože právě při ní můžete odhalit závady, které by se později mohly výrazně prodražit.

Hloubáte, jak odlišit vaše vozidlo či motocykl od jiných dopravních prostředků? Nápomocny vám můžou být neotřelé proužky na ráfky, které vám zkrášlí kapotu na autě, dekoruje jiná místa vašeho auta, jako například ráfky na kolech. Váš automobil tím získá neobvyklý vzhled, a to navíc bezmála zadarmo. Ke každé karoserii se musí hodit naše barevné i...

Pro každého, kdo se pohybuje v oblasti stavebnictví, je smykem řízený nakladač naprosto nepostradatelný. Velmi oblíbené jsou čelní univerzální nakladače, které se od roku 1981 vyrábí v Krupině na Slovensku. Znát je můžete pod označením UNC 060 nebo UNC 750, ale i jako Bobek nebo Bobík.

Prověřený karavany bazar DJ AUTO-CAR má pro každého zájemce kvalitní, a přesto levné karavany. Prověřený dovozce a prodejce se orientuje na použité karavany z Nizozemska a Belgie. Homologované levné karavany se nabízejí u DJ AUTO-CAR již od roku 2006, jelikož v tuzemsku pořád roste poptávka o levné karavany. Sortiment obsahuje levné karavany ve...