Znáte římské rolety?

20.05.2018

Společnost Invence.net dodává a montuje rozmanité typy zastínění pro všechny domácnosti. Originální a absolutně funkční stínící prvky jsou doménou mladé, flexibilní firmy, jež sestavuje všechny typy zastínění v moderním i klasickém hávu. Zabezpečení pevné hodnoty, mnohaleté životnosti a zajímavý design jsou známkou kvality námi dodávaných výrobků. Vkusné římské rolety, látkové rolety v moderním duchu, účelné dvojité rolety, rozmanité bateriové rolety a nanorolety, rolety a žaluzie do střešních oken jsou doménou společnosti. invence.net - rolety Praha je hlavním výrobcem a dodavatelem interiérového a exteriérového zastínění po celé České republice a na Slovensku.

Římské rolety
Římské rolety

Orientujeme se také na horizontální a vertikální žaluzie, neocenitelné dřevěné žaluzie, epesní garnýže, roztodivné závěsy a záclony, různé markýzy, účinné venkovní žaluzie, ale i předokenní rolety, různé markýzy pro zimní zahrady, stále populární korbové markýzy. Zajišťujeme montáž zastínění, jako jsou módní screenové a PVC rolety a účinné sítě proti hmyzu. Montujeme zastínění od předních českých a zahraničních výrobců: Friegerio, Renson, Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, ale také Bematech a Warema. Každou práci nám ohodnotí naši architekti, ověření projektanti a designéři.

Výčet poskytovaných služeb přesahuje všechny představy. Dokážeme vám poradit s volbou zastínění, stejně jako s odborným zaměřením. Zakázky předem vizualizujeme a cenově naceňujeme. Jisté jsou i dodej, montáž, záruční a pozáruční servis konkrétního zastínění od Invence.net - rolety Praha. Námi nabízená zastínění jsou převážně s pětiletou lhůtou záruky. Bohatá nabídka zastínění je doplňovaná o různé novinky. Sem patří například nová kolekce textilií na plisé žaluzie nebo digitální celoplošný potisk látkových rolet, potisk japonských stěn, nebo také svislých žaluzií.