Zemní a výkopové práce Benešov

08.12.2019

Pro kvalitně provedené zemní a výkopové práce Benešov, Praha, stejně jako na odbahnění rybníku se doporučuje povolat zkušené odborníky s příslušným vybavením. Firma Libora Pospíšila má ústředí a působnost v lokalitách kolem Benešova, což samozřejmě není předpokladem. Díky využití vlastní techniky a strojů jsou zemní a výkopové práce prováděny s nízkými náklady. Na webu společnosti si můžete prozkoumat nabízené stroje, mezi něž řadíme minibagr, pásový bagr, pásový minibagr a také traktorbagr. Zmiňované stavební stroje, rovněž i hutnící techniku, stavební plošiny a všechno nutné nářadí půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha rovněž zapůjčuje.

Pásový Minibagr CAT 302.7D
Pásový Minibagr CAT 302.7D


Půjčovna stavebních strojů 

Všechny minibagry, traktorbagry, bagry, plošiny, smykové kolové nakladače, pracovní teleskopická plošina - rameno, nebo zametací vůz se půjčují za smluvní ceny, ceník je uveden na firemním webu, Ověřená půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, se soustředí na půjčování techniky u Benešova, Prahy a v oblasti středních Čech. Pro potenciální klienty je samozřejmostí odborná a proškolená obsluha. Výtečná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je připravena pro soukromé zákazníky tak firmám.


Autodoprava Benešov 

I nákladní autodoprava Benešov, Praha je k dispozici celým firmám nebo jednotlivcům. Podmínky pronajímání nákladních vozů Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy i podmínky pronájmu jsou ke shlédnutí na firemním webu. Půjčovna Libor Pospíšil pronajímá vlastní auta, a proto jsou veškeré služby a ceny za pronájem hodně příznivé. Vedle aut Tatra, Renault, automobilů Iveco, Man se půjčuje také Ginaf 380 s hydraulickou rukou, případně podvalník pro přepravu těžkých strojů do třiceti tun.

Firma je zaměřena i na pronájem hutnící techniky, ještě dovede přistavit a pronajmout velkoobjemové kontejnery, udělá potřebné demoliční a bourací činnosti, stejně jako dokáže rozřezat beton a asfalt.