Wellness hotel Iris od nás získal pět hvězdiček

07.08.2020

S mým mužem a mladším synem velmi rádi a také často cestujeme. Milujeme zejména pak cyklostezky všeho druhu, které nabízí nejen naše končiny, nýbrž i zahraniční destinace. Letos jsme se ovšem rozhodli udělat maličkou změnu a to takovou, že jsme chtěli polovinu naší dovolené věnovat aktivnímu odpočinku na kolech a tu druhou romantickému wellnessu ve dvou. A opravdu se nám to povedlo. Wellnes hotel Iris v malebné vinařské obci Pavlov, nám skutečně nabídl od každého něco a ještě trochu navíc.

Wellness hotel Iris - vinařská obec Pavlov
Wellness hotel Iris - vinařská obec Pavlov

Rodinný hotel, který každého ohromí

Tento skutečně rodinný hotel,nás naprosto uchlácholil. Servis, který nám samotní majitelé hotelu nabídli, by se vyrovnal i tomu nejdražšímu hotelu v Praze a i přesto by to nebylo ono. Krásná vinařská obec Pavlov nabízí kromě jiného i celou řadu cyklostezek, které jsme si mohli na kolech skutečně skvěle projet. Navštívili jsme tak, dá se říci, takřka celou Jižní Moravu. Naše zastávka byla jak v Mikulově, v Pasohlávkách, Věstonicích, tak i na Pálavě, která nás doslova okouzlila. A abychom si mohli také vychutnat skvělá místní vína, stal se noční wellness v hotelu Iris, naší každodenní rutinou.

Ubytování Pavlov musí učarovat každému

Na začátku naší dovolené mě vůbec nenapadlo, jak moc důležité, je právě vhodné ubytování. Pavlovnás přesvědčil o tom, že na dovolené hraje obrovskou roli. Tamní wellnes hotel Iris, je skutečně oslnivý. Kromě toho, že nabízí široké množství služeb nejen pro rodiny s dětmi, nýbrž i pro jednotlivce, leží nedaleko vodní nádrže Nové Mlýny, kterou milují snad úplně všichni. V parných dnech, kterých na naší dovolené nebylo skutečně pomálu, byla tato osvěžující vzpruha, naší jedinou záchranou. Zajímá vás, co na to všechno říkal náš syn? Byl naprosto nadšený a to jsme nemuseli ani jezdit příliš daleko. Je vidět, že naše země nám má stále, co nabídnout a o tom to přece je.