Vyšívací příze jsou čím dál více populární

06.05.2020

Nejen naše babičky holdovaly háčku a jehlicím pro jejich jednoduchost a efektní výsledek. Do módy se vrací znovu a baví se jimi i mladší generace, která podlehla třeba tvoření náramků přátelství. Háčkování, pletení či vyšívání mají však mnohem větší přidanou hodnotu než jen příjemný relax.

Vyšívací příze
Vyšívací příze

Vyšívací příze zase v hledáčku žen

Čím dál víc žen se vrací k ručním pracím, kterých historie se prakticky nedá dohledat, protože byly od nepaměti součástí běžného života. Samozřejmě, v každé době podle aktuálních možností. Dnes mohou ženy využívat nejrůznější vyšívací příze, kterých je na trhu nepřeberné množství. Vyšívací příze, nebo chcete-li mulinky, případně perlovky či bavlnky, jsou k mání poměrně snadno. Záleží jen na tom, jaká technika bude k tvoření použitá. Mulinky tvoří šest vláken, která jsou oddělitelná, perlovka je z jednoho kusu vlákna a není možné jej oddělit. Barevnost vyšívacích přízí je prakticky neomezená.

Háčkovací příze jsou také v módě

Pokud radši preferujete háček než jehlu, směle do toho. I tady je k výběru spousta možností tvoření, které usnadňuje významná nabídka háčkovacích přízí. Ať už se rozhodnete pro tuniské háčkování, paličkování, pletení, nebo tvorbu frivolitek, výběr vás rozhodně neomezí. Háčkovací příze je možné pořídit v různých tloušťkách a návinech, bavlněné nebo také s umělým vláknem. Velice efektní jsou melírované a vícebarevné příze, pro luxusní provedení jsou vhodné příze s kovovým odleskem v nejrůznějších barevných odstínech.

Luxusní punčochové kalhoty Elit

Ne každý výrobce silonkových punčocháčů se může pochlubit tím, že by svým uživatelkám nabízel takový komfort jako právě Elit. Punčochové kalhoty Elit jsou pohodlné díky perfektnímu střihu a materiálu, ale jsou také opatřeny krajkovými pásky, které předcházejí odření stehen. Navíc disponují speciální úpravou úpletu firmou Sanitized, která se postará o to, aby se v nich nevyskytovaly žádné bakterie případně plesně. Tento efekt při tom zvládne až dvacet pracích cyklů.

Užijte si příjemný večer s pletením!