Vybudujeme vám krby a krbová kamna podle vašich představ

20.10.2019

ProfiKrby se zaměřují na ojedinělé krby a krbová kamna - originální díla budovaná podle individuálních plánů, které se vyznačují variabilitou vložek z designového pojetí, k tomu navíc z aspektu využívání a celkového výkonu. Například krbová vložka Kobok nahrazuje vestavěná kamna, řadí se k designovým a společenským kouskům s akumulační dobou trvající až deset hodin.

Krbová kamna Thorma kachlová
Krbová kamna Thorma kachlová

Krbové vložky Kobok 

Komplexní úhrn tepelných produktů obsahuje krbové vložky Kobok, využitelné stavební hmoty na krby, materiály na tepelné rozvody, různá příslušenství pro krby a další doplňkové produkty, populární krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, bezpečné kouřovody s příslušenstvím, pohromadě s veškerými postupy, čištěním a udržováním krbů. Výčet služeb pojímá čištění komínů. Všichni klienti, jež zaujaly akumulační krby, originální krby s akumulační materií soustředěnou u krbové vložky, ve spalinovém vedení anebo na plášti krbu, můžou krb obohatit o soustředění vody do akumulační nádrže. Takto zbudované krby jsou ještě výhodnější, přináší úlevu finančnímu hospodářství domácnosti i životnímu prostředí.

Krbová kamna Thorma 

Firma se soustředí na krbová kamna Thorma, oblíbená krbová kamna Thorma s výměníkem, nádherná krbová kamna ve tvarech krbů, k životnímu prostředí šetrná akumulační krbová kamna a neustále oblíbené sporáky na tuhá paliva. Významným činitelem, kterého si budou cenit vážní zájemci o krbová kamna, všechny krby, jednotlivá krbová kamna Thorma a stále oblíbenější sporáky na tuhá paliva Thorma, jsou podstatné náhradní díly, kam spadá náhradní vyzdívka anebo sklo pro krbová kamna.

Každá krbová vložka se nakupuje v návaznosti na zmíněné parametry: průměrný výkon v hodině, účinnost, rozměry sirky dveří s rámem a výšky dveří, provedení, a ještě průměr kouřovodu. Pro veškeré potenciální zájemce je připravená účinná krbová vložka, která je profesionálně vyvedena v desítkách různých typologiích. Při daném nákupu se nebojte poradit se s našimi zaměstnanci, kteří zákazníkům ochotně poradí, která krbová vložka se ideálně hodí ke konkrétnímu objektu.