Výběr kancelářského vybavení

02.01.2019

Potřebujete si pořídit nové kancelářské vybavení, regály, trezory, kartotéky, psací stoly nebo si zařizujete svou dílnu, šatny či třeba sháníte manipulační techniku do své provozovny? Potřebujete svou firmu vybavit sedacím nábytkem nebo sháníte venkovní vybavení? Pak se zaměřte na kancelářská křesla, židle a parkovací zábrany na e-shopu All4.cz.

Kancelářská židle
Kancelářská židle

Kancelářské židle a křesla na All4.cz

Na co nezapomenout při výběru kancelářské židle? Sezení na ní by mělo být komfortní a rovněž by mělo podporovat přirozený tvar páteře. Sedák každé kancelářské židle by měl být tedy přiměřeně široký a pohodlný. Pozor na to, aby byl mírně zaoblený a anatomicky tvarovaný. Takový tvar vám zajistí, že vás nic nebude tlačit. Rozhodně by židle měla mít stabilní základnu, díky které se budete po kanceláři pohybovat bezpečně. Příjemné je také anatomické opěradlo či nastavitelné opěrky rukou, které se přizpůsobí vám i vašim potřebám.

Kancelářské židle lze označovat i jako kancelářská křesla. Nejčastěji se jedná o ten samý produkt jen s tím rozdílem, že křeslo je vždy pojízdné, zatímco kancelářské židle se nutně pohybovat nemusí. Oblíbené jsou však také obyčejné plastové či čalouněné židle, keré je však vhodnější využít pouze v zasedacích místnostech nebo čekárnách.

Parkovací zábrany

Máte potřebu pojistit si své vlastní parkovací místo, na kterém by byla parkovací zábrana, a to by tak bylo určeno jedině pro vás? Nabídka našeho e-shopu zahrnuje celou řadu sklopných i pevných parkovacích zábran i sloupků. Chcete-li naopak parkování usnadnit, vybírejte z nabídky stojanů pro kola. Veškeré tyto užitečné doplňky můžete na All4.cz zakoupit.