Vizualizace koupelen vám dá nový pohled na vaši novou koupelnu

01.09.2020

Rekonstrukce nebo první zařizování bytu či domu může být někdy poněkud složité. Obzvlášť v případě kdy není místa nazbyt a musíte vymyslet, jak co nejefektivněji využít všechen volný prostor. Jak to udělat? Je to jednodušší, než se zdá. Stačí navštívit speciální koupelnová studia, kde vám zkušení odborníci vytvoří nejen návrh, ale i samotné vizualizace koupelen.

Vizualizace koupelen
Vizualizace koupelen

Zvolte si barvy

Nestárnoucí klasikou je ještě stále kralující bílá barva. Výhoda je už jen v tom, že máte větší možnost volby hlavně v oblasti doplňkového nábytku a dekorací. Pokud ale toužíte po něčem živějším, zažádejte o pomoc specialisty. Ti vám rychle a hravě pomohou najít tu správnou barvu nejen pro vaši koupelnu. Důležité ovšem je mít nějakou představu. Preferujete rohovou vanu nebo spíše sprchový kout? I tento detail pomůže návrhářům k tomu, aby stvořili návrh, který bude (v tom nejlepším případě) co nejblíže vašemu ideálu. Samotná vizualizace koupelen vám pak tento návrh představí.

Nebojte se trochu experimentovat

Tropické vzory se v posledních pár letech staly doslova masivním hitem, který inspiroval celý svět. Tento styl převzali designéři hlavně z přírodních prvků a také tropických hotelů, kde se tyto vzory velice často objevovaly. Dnes je můžete najít v nejedné koupelně. Oslovily snad i vás? Než se pustíte do vizualizace koupelen, můžete svůj nápad projít se zkušenými speciality, kteří vám předají svůj odborný názor. A kdo ví, třeba budete za pár měsíců relaxovat ve své nové, tropické oáze.

Jedna skříňka s květinami postačí

Až bude vaše vizualizace koupelen dokončena, nastane poslední krok a tím je finální realizace. Vám už nakonec zbývá jen přidat příslušné dekorace a nábytek. Věřte, že méně je někdy více a i prostá, obyčejná skříňka na ručníky a kosmetiku vám bohatě postačí, obzvlášť v malém prostoru.

Přihoďte ještě jednu květinu a máte hotovo.