V každém věku je třeba užívat si života, pomůže vám koučing a program Moje síla

26.02.2019

Nulový zájem o práci, nepříjemná představa poklesu libida, pocit zmaru, časté deprese, krize středního věku a psychické vypětí. To jsou pojmy, které týrají lecjakého muže. Kde nalézt zmizelý smysl života? Jakým stylem můžeme opanovat stres, nepřátelské postoje, úzkostné stavy, deprese, tušení, že jsme na rozcestí a život ztratil smysl? Program Moje síla byl vytvořen pro muže, kteří se nemohou najít, dělá jim problém vlastní realizace, zajímá je spiritualita. Projekt se soustředí také na ty, kdo chtějí mít dobrou kondičku, touží po bystrém myšlení a radosti ze života.

Program Moje síla
Program Moje síla

S radostí se obrátíme i na ty, kdo touží po originalitě, či nenachází nový životní styl, touží po něčem větším, s čím se zatím nesetkali. Ověřený koučing se soustředí na muže v krizových situacích, případně poradí těm, kdo touží po přeměně svého života. Zároveň je nám blízká i spiritualita, a tak je koučing soustředěn jak na duševní vývoj, tak i na skutečný fyzický vývoj. Tomu jsou obětovány naše programy.

Roční program je vytrvalostní a zaměřuje se na Sílu Těla a Sílu Mysli. Závažná Síla Srdce je hnacím motorem lektorského plánu Chci změnu. Pořádáme Pobytové programy na Krétě a v Thajsku, kde se koučing zaměřuje na individuální Cesty poznání a růst Síly. Sportování, jako je thajský box, běhání či free diving jsou doplňovány přednáškami osobního rozvoje, koučing projevů emocí a sebeúcty. Do Průběžného programu se zájemci můžou přihlásit kdykoliv, lekce se konají v Praze. Během lekcí thai boxu a budování fyzičky je čas na meditace a relaxaci. Součástí programu je trénink mozku, Síla Myšlenky je hnacím motorem mozku. Pro každého jednotlivce je sestaven Individuální program tak, aby si zasportoval, emočně se uvolnil, popral se se složitou životní situací, dopátral se životního sebepoznání, případně se jen cítil v být poklidu.