Užitečné a moderní vybavení firem na All4.cz

06.08.2020

Potřebujete nový kancelářský nábytek, regály, trezory, kartotéky, psací stoly nebo vybavujete dílnu, šatny nebo sháníte manipulační techniku pro svou provozovnu? Hledáte sedací nábytek případně venkovní vybavení pro svou firmu? Využijte výhodných nabídek kancelářských křesel, židlí a parkovacích zábran v internetovém obchodě All4.cz.

Kancelářské židle a křesla na All4.cz
Kancelářské židle a křesla na All4.cz

Kancelářské židle a křesla na All4.cz

Na co vše dbát při výběru kancelářské židle? Sezení na ní by mělo přinášet komfort a zároveň podporovat zdravý a přirozený tvar páteře. Měla by být tedy vybavena pohodlným a přiměřeně širokým sedákem. Dejte si pozor, aby byl anatomicky tvarovaný a mírně zaoblený. Takový tvar vám zajistí, že vás nebude nikde nepříjemně tlačit. Dále by židle měla být opatřena stabilní základnou, která se postará o váš bezpečný pohyb po kanceláři. Příjemným bonusem jsou také nastavitelné opěrky rukou nebo anatomické opěradlo, které se přizpůsobí vašim potřebám.

Kancelářské židle se běžně označují také jako kancelářská křesla. Většinou se jedná o ten samý produkt jen s rozdílem, že křeslo je vždy pojízdné, zatímco kancelářská židle nemusí být pohyblivá. Velké oblibě se těší i jednoduché plastové nebo čalouněné židle, které jsou ale než pro celodenní práci vhodnější spíše jen do zasedacích místností nebo čekáren.

Parkovací zábrany na All4.cz

Máte potřebu pojistit si své vlastní parkovací místo, na kterém by se nacházela parkovací zábrana, a bylo by určeno tedy výhradně jen pro vás? Nabízíme široký sortiment pevných i sklopných parkovacích sloupků a zábran. Chcete-li naopak parkování usnadnit, vyberte si z mnoha stojanů pro kola. Veškeré tyto užitečné doplňky můžete na All4.cz zakoupit.