Užijte si s přáteli striptýz

29.07.2019

Striptýz je vystoupení jednoho nebo i více lidí, při kterém se vystupující postupně svlékají. Obvykle je to v rytmu hudby a s určitou jednoduchou choreografií. Dá se to tedy považovat za druh tance. Vystoupení ve většině případů skončí úplnou nahotou. Pro diváka jde o ojedinělý zážitek, který by neměl chybět na žádné pořádné párty.

Striptýz
Striptýz

Striptýz jako zábava pro každého

Striptýz nejčastěji doprovází nějakou společenskou událost, jakými jsou oslavy narozenin, maturitní večírky, rozlučky se svobodou nebo firemní večírky. Na svém večírku si ho tak můžete vychutnat i vy. Cílem striptýzu je pobavení a rozptýlení sledujících. Všichni striptéři i striptérky jsou naprostí profesionálové, kteří předvádějí skutečnou a nacvičenou šou. Součástí vystoupení jsou různé kostýmy a převleky nebo hezké šaty, aby byl výsledný dojem co nejlepší.

Pánský striptýz Praha

Pánský striptýz Praha je určen výhradně pro ženy, které si také chtějí užít trošku zábavy. První striptýz byl k vidění už na konci 19. století v Paříži. Až do 70. let 20. století šlo ale vyloženě o podívanou pro pány, kdy se svlékaly výhradně ženy. Ale s postupující sexuální revolucí se začali objevovat i mužští striptéři. Dnes tak jde o běžný jev, a dámy tak mají možnost si na své rozlučce se svobodou nebo narozeninové oslavě kamarádky maličko zadovádět.

Body painting - když se zábava změní v umělecké dílo

Body painting znamená v doslovném překladu "malování na tělo". Věnují se mu i mnozí umělci a v současné době jde o oblíbený druh umění. I vy se s ním můžete seznámit blíže. Barvy v kombinaci s hezkým mužským nebo ženským nahým tělem potěší každé oko. Tuto lechtivou aktivitu pak můžete využít téměř kdekoliv. I vy se můžete sami chopit štětce a zkusit si něco namalovat na nahé lidské tělo.

Pozvedněte svůj večírek na vyšší úroveň.