Ubytování Příbram mě vzalo za srdce

12.08.2021

Ubytování Příbram v pokojích, které jsou jak vystřižené ze zámeckého života, z oblíbeného Titaniku či ze staročeské chaloupky? Ano, přesně tak nějak se dá popsat penzion, který jsem nedávno objednala pro sebe a svého partnera, od kterého tak trošku očekávám, že mě na tomto místě požádá o ruku. Tedy alespoň v to pevně věřím. Ráda bych totiž, aby žádost padla právě v Příbrami, tedy na místě, kde jsme společně trávili naší první dovolenou jako pár. Jsem nadšená z toho, že jsem sehnala tak skvělé ubytování. Penzion Příbram je skutečně okouzlující.

Ubytování Příbram v pokojích v zámeckém stylu si nechám líbit

Ubytování Příbram, které nabízí pokoje v zámeckém stylu si rozhodně nechám líbit. Já osobně tento styl velmi miluji i když mi není cizí ani nádech staročeských příbytků, které jsou rovněž v nabídce pokojů v tomto hotelu. Přesto všechno ovšem pro mě byl výhrou zámecký VIP pokoj, jehož součástí je vířivka. Neumím si snad ani představit romantičtější ubytování, než je právě toto. Myslím si, že romantikou toto místo bude náramně překypovat a že se můj přítel konečně rozhoupe a nasadí mi můj vytoužený zásnubní prsten. Myslím si, že bychom pouze stěží hledali lepší místo, které by vypadalo jako dokonalý milenecký azyl. Příbram mě v tomto ohledu velmi potěšila a myslím si, že souhra okolností, která mě k výběru tohoto místa vedla, pro mě byla jakýmsi znamením.

Přítel se těší jako malé dítě

Poté, co jsem přítele seznámila s mým plánem na dovolenou začal se ohromně těšit. Stejně tak jako já totiž naprosto miluje Příbram. Velmi často jsme společně podnikali také cesty z Příbrami do Kolína, který se nachází nedaleko a nebo do Kutné Hory, která je rovněž velmi fascinující. A to ještě neviděl naše konkrétní ubytování? Příbram si poté, co spatří tento krásný pokoj jistě stejně tak jako já, zamiluje ještě o něco více, o to se klidně vsadím. Jenom doufám, že se z našeho výletu po Příbrami již budeme vracet jako snoubenci.