Topení Planar: Efektivní řešení pro vytápění interiéru vozidla

14.01.2022

Teplovzdušné topení Planar je tím nejlepším řešením, pokud potřebujete vytápět nákladový prostor, interiér kabiny či třeba vozidlo městské dopravy. Dokáže totiž efektivně udržovat stálou teplotu, přičemž vybírat můžete z několika různých modelů.

Teplovzdušné topení

Topení Planar je velmi účinné, díky čemuž se tak hodí pro různá využití. Ocení ho tak například v případě, že potřebujete vytápět nákladový prostor při přepravě nákladů citlivých na nízké teploty. Vyhřát můžete také kabinu pro přepravu osob během chladného počasí. Velmi oblíbené je také v cyklech městské dopravy, i během častých zastávek totiž dokáže udržovat stálou teplotu. Topení však můžete nainstalovat například také do stavebních strojů či na plavidla. Palivo může spalovat z palivové či samostatné nádrže dle toho, co preferujete.

Planar 2D

Prvním typem topení značky Planar je model 2D, který disponuje ohřívačem vzduchu s výkonem 2 kW. Má malé rozměry, díky čemuž ho lze instalovat i do malých automobilů. Vyměnit ho můžete za topná zařízení jiných značek, pokud se nevyplatí jejich oprava. Vybírat můžete z produktů podle jmenovitého napětí napájení - v nabídce je varianta s 12 i 24 V.

Planar 44D

Druhou variantou topení od této značky je Planar 44D. Od předchozího modelu se liší především svým výkonem, ohřívač vzduchu má totiž výkon 4 kW. Obsah sady topení je jinak shodný, vybírejte tak podle výkonu. Tento typ topení zvládne vytopit i větší kabiny a spací zóny nákladních automobilů a mnoho dalších prostor. I v tomto případě můžete zvolit, zda chcete jmenovité napětí napájení 12 či 14 V.

Mezi výhody teplovzdušného topení značky Planar patří jejich široký rozsah výkonu a jeho plynulá regulace. Díky tomu můžete vybrat vhodný model dle individuálních požadavků s ohledem na konkrétní dopravní prostředek.