Tetování na ruku aneb kdy se nechat tetovat?

18.12.2020

Tetování na ruku je oblíbené hlavně u mladých lidí, pro které je inkoustová karikatura či symbol výrazem rebelského chování. Dnes už se doba posunula a tetování se stávají čím dál tím oblíbenější i mezi všemi lidmi. Proč jsou natolik populární a kdy je nejvhodnější doba vyrazit do tetovacího salónu?

Tetování na ruku
Tetování na ruku

Tetování musí mít skrytý význam

Pokud se někoho zeptáte na význam jeho tetování na ruce, velmi pravděpodobně vám neodpoví. Inkoustový motiv vytvořený pod kůží je pro každého hodně osobitý, protože i malé tetování na ruku má svůj skrytý význam. Často souvisí s důležitou životní událostí nebo životním mottem. Samozřejmě si můžete vybrat mezi mnoha různými motivy, ovšem tetování na ruku pro ženy obvykle zahrnuje hlavně jemné florální motivy nebo obrázky zvířat.

Jak vybrat nejlepšího tatéra?

Ti nejlepší tatéři mají obvykle vynikající grafické vnímání. Díky tomu dokážou vytetovat nádherná tetování na ruku dámské nebo tetování na ruku růže. Opravdu dobrý tatér vám také ochotně poradí s výběrem vhodného místa i motivu. Tetovací salony vyhledává stále větší množství žen, které chtějí svou ruku ozdobit tetováním podobně jako šperkem. Ručku ženy zkrášlí hlavně tetování na ruku nápisy.

Kdy se vydat do tetovacího salónu?

Málokdo ovšem ví, že o tetování se jeho majitel musí dobře starat. Právě dobrá péče je zárukou toho, aby inkoust na tetování náramek na ruku nevybledl. Čerstvé tetování na ruku pro ženy je hodně náchylné na sluneční svit. Proto byste jej měla pravidelně mazat Bepanthenolem. Pohodlnější je vydat se k tatérovi na jaře nebo na podzim. Kůže, a hlavně tetování na ruku náramek musí dýchat, což se vám pod tlustou zimní bundou prostě neděje.

Máte zájem o tetování na hřbet ruky nebo o tetování na ruku jména? Vydejte se do profesionálního tetovacího salonu.