Termalpark jako odpočinek pro jednoho

26.06.2020

Přemýšleli jste už někdy nad single dovolenou? Bez všech příbuzných, přátel či dětí? Pro někoho to může být nepředstavitelné a pro jiného čistý sen. Rozhodně ale není na škodu se jednou za čas sbalit a udělat si čas jen pro sebe. Zahodit za hlavu práci a všechny své starosti a vyrazit si někam za klidem. A termalpark rozhodně patří mezi místa, kde si každý najde svůj klid.

Thermalpark Dunajská Streda
Thermalpark Dunajská Streda

Desítky možností, jak strávit čas

Jestli jste saunový typ nebo nadšenec vodních skluzavek, na své si bezpochyby přijdete. Termalpark nabízí spoustu zajímavých aktivit a služeb. Od solních kabin, po zážitkové sprchy či několik druhů saun. Ať už hodláte odjet za klidem a pohodlím nebo za trochou dovádění, nutit se nebudete. Navíc, když už tam budete, nenechte si ujít výlet po okolí.

Čechy či Slovensko

V Česku rozhodně nouze o lázeňské služby není, ale stejně tak mají spoustu co nabídnout i naši slovenští sousedé. Velice vyhledávaným místem se v poslední době stala Dunajská Streda a její termalpark. Patří k nejnavštěvovanějším lázeňským komplexům na Slovensku, a to hlavně díky velké škále nabídek. Ať už se jedná o bazény s mineralizovanou léčivou vodou či samotné město a jeho aktivity. Na své si přijde každý. Pokud se například rozhodnete udělat si den mimo areál, nabízí se hned několik možností, jak jej strávit. Můžete si například udělat zastávku na slavném Slovakia Ringu, nebo si zajet do nedaleké Bratislavy za trochou kultury.

Kdy je vhodné zvolit termín

Jestliže se opravdu rozhodnete pro dovolenou pro jednoho a zatoužíte po troše klidu, je ideální je načasovat jí v době, která se vyhýbá všem velkým prázdninám a státním svátkům. Pro klidnou dovolenou tedy není dobré volit termín v létě, kdy bude vše přeplněné turisty, stejně tak jako například o vánočním volnu.

Zvolte si tedy pár volných dní v pracovním týdnu, a vyrazte za zaslouženým odpočinkem.