Šungit – jak ho používat?

08.06.2019

Máte rádi kameny, krystaly a podobné léčivé věci? Věříte na energii čaker? Tak byste měli vyzkoušet očistu těla od negativních vlivů pomocí léčivého kamene šungit. Jak s ním zacházet a kdy ho používat?

Krychle ze šungitu
Krychle ze šungitu

Začněte vyčištěním vody

Nejdříve opláchněte šungitové kameny pod chladnou vodou, samozřejmě bez mýdla a jaru. Do 1 litru vložte 100 gramů tohoto kamene a nechte vodu 24-72 hodin stát. Šungit dokáže čistit bakterie, chlór, těžké kovy, dusičnany, pesticidy z vody.

Zlepšete spánek

Je obecně známo, že elektronika jako mobilní telefon nebo televize vyzařují elektromagnetické vlny, které narušují spánek. Pořiďte si kousek šungitu, který je speciálně upraven pro váš telefon, tím tak váš spánek získá na větší kvalitě.

Meditujte

Umístěte kousek šungitu nad srdce, mezi obočí nebo na konkrétní čakru, abyste detoxikovali určité části těla. Při meditaci si představujte veškerou negativní toxickou energii, která se ve vás nahromadila, jak z vás vystoupí a přemění se ve světlo.

Noste šungit s sebou

Kousky kamene šungitu můžete nosit každý den u sebe. Udržují rovnováhu a zbavují úzkostí a stresu. Tím se dostanete do klidu a pocitu pohody.

Ozdobte se Šungitem

Nosit šungitové šperky je skvělý způsob, jak začlenit tento zázračný kámen do vašeho každodenního životního stylu. Náramky nebo korálky doladí váš outfit k dokonalosti.

Vyrobte si kamenný interiér

Na trhu je mnoho výrobků z tohoto kamene. Mezi nejoblíbenější patří šungitové pyramidy, které slouží i jako krásný dekorační prvek. Najděte pro ně umístění poblíž elektroniky - na poličce u televize, na stolku u počítače.

Koupel se šungitem

Jak už jsme si popsali, šungit je silný léčivý a čistící kámen. Vložte několik kusů do vany při koupeli. Nejen, že šungit čistí vaši vodu, ale pomůže také detoxikaci vašeho těla. Tato koupel je vhodná zejména před spaním, kdy si vaše tělo v noci pořádně odpočine.

Je mnoho způsobů, jak léčivý kamen používat a je jen na vás, jak s ním budete zacházet. Ale pokud jste jeho majitelem, rozhodně jeho účinky využívejte na 100 %.