Soukromá školka v Modřanech přijímá další děti

27.08.2020

Soukromá školka Čiperka má pořád volné kapacity pro další malé žáčky. Pedagogický, logopedický a také zdravotnický personál, který má k dispozici Soukromá školka Čiperka, poskytuje dětem propracované zábavné a výukové programy a plnohodnotně strávený čas v kolektivu děti vůbec.

Soukromá školka Praha 4 Modřany
Soukromá školka Praha 4 Modřany

Soukromá školka Modřany nabízí spoustu činností

Všechny děti, kterým školka Modřany skýtá útočiště, si mohou vybírat ze spousty nabízených kroužků, jako je třeba výuka AJ, tenisu, hry na flétnu i plavání. Děti se zároveň naučí jemné motorice při kurzech keramiky, na hodinách jógy se naučí správně dýchat a bezvadně držet tělo. Nechybí zde ani činnosti k posílení vztahu ke zvířatům, jako jsou hipoterapie nebo canisterpie, tedy spolupráce s psy a koňmi.

Soukromá školka Čiperka je ideální volbou pro děti

Soukromá školka Čiperka však myslí nejen na děti, ale zároveň na jejich rodiče. Rodiče jsou ve školce a při školních aktivitách vítání. Vyberete-li dětem výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Spolupráce s pedagogickým sborem a přátelská rodinná atmosféra jsou důležitými krédy mateřské školky Modřany. Děti budou mít možnost během školního roku navštěvovat nejrůznější české památky, uvidí divadelní představení, podívají se rovněž do zoo, mohou jet i na hory.

Čiperka není jen tak ledajaká mateřská školka

Soukromá mateřská školka Modřany pečlivě, a přesto neobvykle připravuje budoucí prvňáky na nástup do základní školy. Pro předškoláky je zde připraven výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, v němž se učí zdravověda, učí se zde také o péči o zdraví a o vlastnostech lidského těla. Každoročně probíhá také šerpování budoucích prvňáků na parníku na Vltavě.