Školení vysokozdvižných vozíků: Získejte potřebné oprávnění pro řízení vysokozdvižných vozíků

28.03.2022

Řízení vysokozdvižných vozíků je nezbytností pro mnoho zaměstnanců. Neváhejte využít skvělé nabídky profesionálních kurzů, kde se vaši lidé naučí vše potřebné a získají řidičák na vysokozdvižný vozík.

Řidičák na VZV

Řidičák na VZV je nezbytností na mnoha pracovních pozicích. Vybírat přitom můžete různé kurzy na VZV, všech tříd a druhů (A, B, C, D E, W1, W2, G, Z). Zajištěno je proškolení vašich zaměstnanců pro řízení manipulačních vozíků. Budou seznámeni s riziky, která vyplývají z obsluhy manipulačního vozíku. Zároveň získají důležité informace o tématu pravidel obsluhy a manipulace s břemeny. Krom jiného budou seznámeni také s informacemi, jak pečovat o manipulační vozík.

Školení vysokozdvižných vozíků

Školení vysokozdvižných vozíků krom samotného vzdělávání zahrnuje také vystavení průkazu obsluh a dokladů pro kontrolní orgány a dále pak opakovací a rozšiřující školení všech tříd a druhů včetně dokladů a průkazů obsluh. Kurzy na vysokozdvižný vozík jsou komplexní a poskytnou všechny potřebné informace a dokumenty. Krom toho za vás firma bude také hlídat termíny - kdy je třeba opakovací školení, na což budete upozorněni. Nemusíte si tak již s ničím dělat starosti.

Průkaz obsluhy motorových vozíků

Průkaz obsluhy motorových vozíků je klíčovým výstupem z tohoto školení. Krom toho však firma nabízí i další služby. Jedná se například o technické kontroly motorových manipulačních vozíků všech typů, a to včetně protokolů a vylepení známky o TK. Zajistit pro vás mohou i dokumentaci a nabízí také poradenství v oboru. Vždy se tak máte na koho obrátit.

Díky rozmanitým službám nemusíte složitě řešit jednotlivé kurzy, kontroly a další potřebné činnosti. Namísto toho o vše potřené bude za vás postaráno.