Sexshop s radami a pomůckami

29.07.2018

Vymýšlel jsem erotické zpestření pro svoji ženu. Fakticky jsem ale pátral po nějakém oživení pro oba. Aby náš sex získal na grádech. Samozřejmě se máme pořád moc rádi, avšak v posteli se to v posledních letech stále opakovalo. Mně i manželku sex neuspokojoval tak, jak by se od sexu očekávalo. Ale hledání inspirací v různých sexshopech je fakt vleklé, když jsem k tomu nevěděl, co bych skutečně chtěl. Nakonec mě zarazilo, že jsem nakonec našel jednu stránku, kde jsou pojednání soustředěná na veškeré erotické pomůcky a jejich používání v praktickém životě. Kategorie Inspirujte se obsahuje velký objem testů erotických pomůcek, erotického prádla a různých dalších pomůcek, jež se dají použít pro okořenění sexu.

Sada na zvětšení penisu
Sada na zvětšení penisu

Uživatelé tam líčí, co se dá s erotickými hračkami dělat, jak se dají zužitkovat veškeré erotické pomůcky, rozmanité vibrátory anebo prádlo pro svádění. Na webu objevíte, v čem jednotlivé vibrátory vynikají a v čem ne, jakým se vyhnout, a podobně. Proto sexshop můžu doporučit všem, co shánějí inspiraci jak zintenzivnit sex. Pročítání inspirací mi zabralo hodně dní. Večer s manželkou z toho webu čerpáme inspiraci a náš sexuální život je o moc bohatší než kdy dřív. Nejvíc mě příjemně zaskočila sekce Pořádná masturbace, kde jsou rady - překvapivě - na sex, a to i bez stálé milenky.

Zarazilo mě, že tam prodává sympatická slečna. I když je její vyjadřování leckdy hrubější, některé návody má i vtipné. Třeba i jak zvětšit penis. Samozřejmě se má co ohánět, aby jí prodejna s erotickými hračkami prosperovala, k tomu vám ale pomůže a poradí! Všelijaké vibrátory, anální kolíky v různých velikostech, populární kovové erotické pomůcky, originální sady pout, kroužky a návleky v sadách - tomu rozumí, což musí těšit hlavně jejího partnera. Dokonce píše, jak si dala sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight. Popravdě řečeno - takový kus by mi v posteli vyhovoval.

Toto je poslední konstatování a shrnutí nejlepšího českého erotického webu, jaký jsem nalezl.