Sektorový nábytek vyměňte za nový, český, designový

12.01.2019

Už vás omrzely zastaralé sektorové soupravy, nebo se vám jenom nelíbí nábytek z Ikey? Máme pro vás výtečné řešení, jež představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Tato společnost prodává moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, čalouněná křesla a pohovky, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční židle a stolky, masivní a lakovaný nábytek, dětské pokoje a bytové doplňky. Určitě vás rovněž potěší pravidelné akční slevy.

Designový nábytek
Designový nábytek

Kvalitní nábytek

Sortiment zahrnuje výrobky českých výrobců, kteří společně s mladými designéry navrhují originální kusy nábytku. S potěšením vám navrhnou i nábytek na míru. Židle a stoly se vyrábějí z masivu, ovšem i z materiálů, jako je lamino a dýha. Výstavní síní jsou jedinečné čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Polstrin Design - sedací nábytek

Netradiční i střízlivější typologie, široká barevná škála, variabilita a kombinace, to je sedací nábytek Polstrin Design. Pokud se zaměříte na jednotlivé díly souprav, zjistíte, že je lze vzájemně propojovat a kombinovat. Pokud se vám vysněná sedací souprava nevejde do místnosti, není vůbec žádný problém vyrobit nábytek na míru. Stačí si jen vybrat materiál, a konkrétní souprava bude potažena podle vašich přání.

Ložnicový nábytek dle vašich požadavků

Ložnicový nábytek jako postele, noční stolky, komody, šatní skříně vyrábíme z dýhy, masivu i lamina. Postele jsou pak většinou potaženy látkou, koženkou, i třeba kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je velice elegantní, a není kýčovitý.