Samolepky na kolo: Nechte si vyrobit vlastní logo

28.11.2021

Samolepky na kolo jsou skvělým způsobem, jak si originálně přizpůsobit své sportovní vybavení. Využít ho můžete na kolo, helmu či na vybavení pro jiný sport. Kreativitě se meze nekladou, vybírat můžete z připravených vlajek, či si vytvořit vlastní motiv.

Samolepky na kolo

Samolepky na kolo jsou vyráběny v prémiové kvalitě. Motiv může obsahovat vaše jméno doplněné o logo či vlajku. Jsou určeny pro všechny milovníky cyklistiky, ať už jste amatérský nadšenec, anebo patříte mezi profesionály. Díky tomu tak ozdobíte své kolo a pozvedne ho na lepší úroveň. Dostupné jsou různé šablony, dle kterých si lze individuálně přizpůsobit design samolepky. Vybrat si můžete také z různých rozměrů.

Samolepky na rám kola

Nejvíce se hodí samolepky na rám kola, kde jejich design vynikne. Záleží však pouze na vás, kam se rozhodnete si ji nalepit. Samolepky mají skvělé vlastnosti - nabízí vysokou kvalitu a živé podání barev, využívány jsou prémiové materiály jako je vinyl a laminace vysoké kvality od 3M. Nemusíte se bát ani odolnosti samolepek, jsou odolné proti vodě, zimě a poškrábání, přičemž nabízí dlouhou životnost i při náročném používání.

Samolepky na helmu

Kromě kola se samolepky hodí i na další vybavení, přičemž s oblibou jsou využívány i na jiné produkty. Častou volbou jsou tak samolepky na helmu. Jednat se může o helmu cyklistickou, ovšem samolepky se hodí například také na hokejové vybavení - hokejku, helmu či lahev na pití. Sport, který provozujete, rozhodně neovlivňuje využití samolepky. Záleží tak pouze na vás, jaký objekt se jí rozhodnete vyzdobit.

Samolepky nabízí také praktické využití, snadno na první pohled rozpoznáte své vybavení. Navíc slouží jako zajímavý estetický prvek, kterým můžete vylepšit design sportovního vybavení. Vybírejte z různých motivů, barev a provedení.