Restaurace v Jilemnici: Příjemná atmosféra a pokrmy z lokálních surovin

25.10.2022

Nedaleko Jilemnice na vás čeká moderní restaurace s jedinečnými pokrmy. Kuchaři používají lokální a sezónní suroviny, ze kterých v otevřené kuchyni připravují lahodné jídlo. Těšit se můžete také na příjemnou atmosféru a profesionální servis.

Restaurace v Jilemnici

Restaurace v Jilemnici nemá stálý jídelní lístek. Jídla jsou vybírána dle sezónních surovin a podle nálady. Vždy tak můžete ochutnat něco nového. V každém případě jde o skvělé jídlo z kvalitních surovin. Ty jsou mnohdy lokální, můžete tak ochutnat pstruhy z místních horských sádek či třeba hovězí z nedaleké farmy. Kuchaři oživují zapomenuté české speciality, ovšem těšit se můžete i na mezinárodní pokrmy. Na své si zde přijde každý milovník dobrého jídla.

Jilemnice restaurace

Pokud se ocitnete v okolí Jilemnice, restaurace by vám rozhodně neměla uniknout. Skvělý zážitek nabízí otevřená kuchyně. Můžete tak pozorovat, jak sehraný tým kuchařů kouzlí a pečlivě připravuje vaše jídlo. Restaurace se skvěle hodí na romantický oběd ve dvou, ovšem i rodinný oběd. Děti jsou zde nadmíru vítány. Při čekání se dokonce mohou zabavit na hřišti. Restaurace je totiž spojená s hotelem. Můžete sem rovnou vyrazit na dovolenou a užít si příjemně strávený čas.

Restaurace Jilemnice

Restaurace Jilemnice je vhodná i pro různé společenské akce. Ať už jde o firemní akci, setkání s obchodním partnerem, svatbu či třeba narozeninovou oslavu. Kapacita restaurace je 80 osob, v kombinaci s venkovní terasou je kapacita 120 osob. Moderně vybavené prostory jsou příjemné, přičemž je zde i řada volnočasových aktivit. Kuchaři pro vás mohou připravit tradiční raut, či spíše neformální posezení u grilu. Záleží pouze na vás.

Restaurace nedaleko Jilemnice je vhodná pro každou příležitost a různé hosty. Může jít o příjemnou rodinnou restauraci, kde si užijete poklidný oběd, ovšem i moderní prostor, kam se skvěle hodí větší společenské události.