Restaurace TOP Benecko je ideálním místem pro svatební hostinu

05.10.2020

Plánujete v nejbližší budoucnosti svatbu? Chcete se svým partnerem či pertnerkou ohromit všechny příbuzné velkolepou, a hlavně chutnou svatební hostinou? Pak byste měli nutně zavítat do restaurace Benecko, která je pro tento účel perfektní. Svatba je pro všechny zúčastněné nezapomenutelným okamžikem, čemuž by mělo odpovídat i prostředí moderně zařízené TOP restaurace Benecko.

Restaurace TOP Benecko
Restaurace TOP Benecko

Jaká je kapacita restaurace?

Máte hodně příbuzných a kamarádů, které byste na svatbu chtěli pozvat? Žádný problém! Restaurace TOP Benecko nabízí kapacitu až 80 míst v interiéru a za příznivého počasí je možné obsadit ještě venkovní terasu, na níž se nasytí dalších 120 hostů. I když na svatbu pozvete všechny tetičky a strýčky, každý si bude mít kam sednout. Už nemusíte dále řešit kam do restaurace na Benecku. V TOP restauraci najdete všechno, po čem toužíte.

Plánujete menší svatbu v uzavřené společnosti?

Samozřejmě ne všichni touží po svatební hostině o 100 lidech. Některé páry touží po skromné svatbě v rodinném kruhu. Rezervace restaurace Benecko naštěstí nabízí i pronájem malého soukromého salonku. Do něj se bez větších obtíží vejde až 40 svatebčanů, což je ideální právě pro obřady v rodinném kruhu. Přitom nebudete ochuzeni o nic z kvalit restaurace, k nimž se řadí skvělý servis a příjemná atmosféra.

Jaké speciality restaurace nabízí?

Moderní horská restaurace si zakládá na čerstvých surovinách a tradičních recepturách. Díky otevřené kuchyni můžete pozorně sledovat, jak se v rukách talentovaných kuchařů mění čerstvé suroviny ve vynikající pokrmy. Díky tomu je restaurace na svatební hostinu Benecko jako dělaná. Pochutnat si můžete na tradičním krkonošském kyselu nebo na filetu ze pstruha na hráškovém pyré a vše završit chutnou domácí zmrzlinou. Nezní to lákavě?

Svatba je jednou z nejdůležitějších životních událostí, takže byste rozhodně neměli nic podceňovat. Kontaktujte restauraci Benecko a rezervujte si včas její prostory pro velkolepou svatební hostinu.