Prostamol Uno vám může pomoci v boji se zvětšenou prostatou – v čem je jeho síla?

12.07.2019

Potíže se zvětšenou prostatou, které se projevují zejména bolestivým a hodně častým močením se přisuzují nejčastěji k vyššímu věku. Čím dál více třicátníků ovšem tento problém začíná trápit také. Nečekejte marně, až problémy odezní samy a začněte s tím něco dělat. Moderní medicína, a především léky vám mohou ulevit již po krátké době užívání - jako například Prostamol Uno.

Prostamol Uno
Prostamol Uno

K čemu je Prostamol Uno určený?

Lék Prostamol Uno se užívá ke zmírnění příznaků spojených se zbytnělou prostatou. Onemocnění se nazývá beginní hyperplazie prostaty. To znamená, že jde o nezhoubné zbytnění prostaty. Jde o přirozený proces stárnutí, kterému se nevyhne žádný muž. Při zbytnění utlačuje prostata močovou trubici, a to způsobuje obtíže při vyprazdňování močového měchýře.

První příznaky se začínají objevovat čím dál tím dříve a už ve čtyřiceti letech je mohou muži začít pociťovat. U každého je to samozřejmě individuální, a tak není nic neobvyklého, když problémy přijdou dříve, než je vůbec čekáte.

Tři stádia, která vám naznačí, že je čas něco s tím dělat

Prvnímu stádiu hyperplazie prostaty se říká dráždění. Muži mohou začít pociťovat, že se jim obtížněji močí, přidává se bolest při močení, zpomalené zahájení samotného močení, prodloužené a přerušované močení, které vyústí v slabý proud moči. Zejména pak během noci je nutné častější vstávání na toaletu a může se přidat i samovolný únik moči - inkontinence. Močový měchýř se ale stále ještě plně vyprazdňuje.

Druhé stadium - tomu se říká stadium zbytkové moči, měchýř už se plně nevyprazdňuje a dochází k pocitu nedostatečného vyprázdnění měchýře.

Třetí stádium - dekompenzace už vede ke kompletnímu zadržování moči. Což je vlastně neschopnost vymočit se. Inkontinenci z přetékání tak už nelze zabránit.

V lékárně vám poradí

Pokud přijdete do lékárny a zeptáte se na vhodný léčivý přípravek, uvidíte, že nabídka je skutečně veliká. Jen u Prostamolu Uno je však ověřená stoprocentní účinnost. Lék se pohodlně užívá, stačí brát pravidelně jednu tobolku denně, a to vždy po jídle a ve stejnou denní dobu. Tobolky se polykají celé a zapíjí dostatečným množstvím tekutiny. Správné užívání a zejména pak dodržování denní doby užívání léku je důležitou podmínkou pro to, aby přípravek byl účinný. Lék obsahuje extrakt z plodů Serenoy a přináší úlevu i v pokročilém stádiu onemocnění.

Není nic snadnějšího než si vzít jednu tobolku za den. Za tu úlevu to rozhodně stojí.