Prostamol Uno jako nejlepší lék na potíže s prostatou

10.08.2020

O problémech s prostatou se mluví stále častěji. A důvod je prostý. Potíže, které byly dříve spojovány zejména s vyšším věkem u mužů, začínají trápit i mladší ročníky a stále více mužské populace. Naštěstí už existuje účinná pomoc z lékárny v podobě volně prodejného léku. Prostamol Uno může pomoci i vám.

Prostamol Uno nejlepší lék na potíže s prostatou
Prostamol Uno nejlepší lék na potíže s prostatou

Co je prostata?

Prostata, tedy mužská předstojná žláza je umístěna v malé pánvi hned pod močovým měchýřem. Zepředu je ohraničená stydkou kostí, vzadu stěnou konečníku a na jeho přední stěně je hmatná. Močovou trubici obepíná kolem dokola a sekret, který vylučuje je součástí ejakulátu. Zvyšuje tedy schopnost přežití spermií. Její normální velikost je zhruba 3 x 3 cm a svou podobou připomíná kaštan nebo vlašský oříšek.

Jaký je význam a funkce prostaty

Celá tato žláza se skládá z dalších jednotlivých malých žlázek. Ty jsou uspořádány anatomicky a tvoří samostatné laloky prostaty. V jednotlivých žlázkách se tvoří zásaditý sekret, který obsahuje látky nutné k výživě a pohybu mužských spermií. Sekret tak tvoří 10 - 30 % ejakulátu a mísí se se spermiemi při mužském orgasmu. Při zvětšení prostaty dochází k problémům s močením, které se projevují zejména častým docházením na toaletu, přidává se bolestivé a pomalé vyprazdňování. Jako každá nemoc se i onemocnění prostaty dá léčit. A díky léku Prostamol Uno úspěšně.

Je možná prevence?

Pokud už vás začnou obtíže trápit, není cesty zpět. Pomoci vám pak mohou jen lékaři a vhodně zvolené léky. Pokud chcete ale onemocnění co nejvíce oddálit nebo jemu předejít, můžete pro to začít něco dělat hned. Pomoci může vhodná strava, která by neměla obsahovat příliš kořeněná jídla.

Alkohol a nápoje s obsahem kofeinu se doporučují výrazně omezit - vynechat je ale úplně nemusíte. Do jídelníčku je potřeba zařadit potraviny s vysokým obsahem vlákniny a ke všemu přidat dostatek pohybu. Jako prevence ke vzniku prostaty se nejvíce doporučuje chůze. Naopak není vhodná častá jízda na kole, při které může dojít ke zhmoždění prostaty, zejména pak při jízdě na úzkém sedle - to vede k jejímu zvětšování.

Své problémy si nikdy nenechávejte pro sebe a zakročte včas. Je to tak snadné. Už jedna tobolka denně Prostamolu Uno vám dokáže ulevit.