Přípravky proti škůdcům pořídíte na Pasti.cz

04.09.2019

Pasti.cz se specializují na prodej spolehlivých prostředků k likvidaci, nebo vyhnání škůdců z bytů, obytných domů, ale především zahrad a hospodářství. Proti myším, krtkům, hlodavcům, rybenkám, švábům nebo rusům jsou k mání účinné přípravky z Pasti.cz. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, dotěrné štěnice a hmyz jsou zlikvidováni, případně zapuzeni stoprocentními prostředky z e-shopu Pasti.cz. 

Atak gel na mravence 25g
Atak gel na mravence 25g


Pestrá nabídka internetového obchodu obsahuje klece na odchyt zvířat, fungující pasti na vlezlé myši, krtky, dotěrné potkany, hryzce, potřebné spreje na kuny, či elektronické plašiče ptáků a zvířat. V internetovém obchodě jsou na výběr i spolehlivé jedové stanice mnoha druhů, odpuzovače zvířat proti okusu stromků, spolehlivé přípravky na plevel, praktické dýmovnice proti krtkům a hlodavcům. Bohatý sortiment zahrnuje také rozmanité travní směsi, rozličné substráty a hnojiva, popřípadě urychlovače kompostu. S námi se zahradničení stává potěšením, dlouhý boj se zahradními ničiteli je konečně na ústupu.

Sortiment zahrnuje hubící prostředky na štěnice více typů. Oblibu u zákazníků si získal akční set na štěnice, který kombinuje odchytové pasti s postřikem. Po aplikaci postřik na štěnice působí ještě 7 dní. Hubit štěnice můžeme s využitím sprejů, roztoků, užitečné jsou také dýmovnice. I mravenec je nezvaným hostem v domě, kuchyni, avšak také na zahrádce. Na nepříjemné mravence také zabírají různé nástrahy, spreje na mravence, gely, nebo také biologické granuláty. Některé z prostředků působí i na jiný hmyz.

Obtížný slimák je opakující se noční můrou pro každého zahrádkáře. Polím a zahradám každý rok vládne nepřítel č. 1 - slimák. Jako nejúčinnější přípravek se jeví Ferramol. Prostředek Ferramol je skutečně účinný, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. Pro likvidaci slimáků si můžete zvolit i biologický prostředek Nemaslug, jenž obsahuje živé organismy, jež jakožto přirozený nepřítel slimáka hubí plošně a dlouhodobě. Prostředek Nemaslug je aplikovatelný v orné půdě, zahradách, avšak i ve sklenících a veřejných prostorech.