Před vycestováním do zahraničí navštivte směnárnu bez poplatku

29.04.2019

Jihoafrické randy, bulharská leva, ukrajinské hřivny nebo maďarské forinty se hůře shánějí. Ovšem směnárna Praha 1 je schopna zájemcům o jakoukoliv zahraniční měnu sehnat různé valuty, a to dokonce i ve větších obnosech. Pobočky mají výhodnou polohu - naleznete je v centru Prahy - v ulicích Politických vězňů 1531/29 a v Široké 22. Otevírací doba je velice příznivá, směnárny mají otevřeno o všedních dnech až do 20. hodiny. V Politických vězňů je o víkendu zavřeno, ale v Široké si můžete směnit jakoukoliv měnu i o víkendu až do osmé hodiny večerní. Směnárny garantují nejvýhodnější kurz eura.

Směnárna bez poplatků
Směnárna bez poplatků

Směnárna bez poplatků Praha mění bankovky i mince

Nevýhodou běžných poboček, kde se směňují různé měny, bývá, že neberou mince. Ne tak směnárna bez poplatků Praha. Zde se snaží vyjít klientům vstříc a jsou schopni vyměnit jak bankovky, tak mince. Sice si z dovolené necháváte pár kovových mincí na památku, ovšem někdy si přivezete zpět domů plnou hrst drobných, které už vám zřejmě nebudou nikdy k užitku. Můžete je ideálně směnit ve směnárně v centru Prahy. Na mincích vyděláte, a ještě jimi jinému cestovateli uděláte radost. Velkou výhodou směnárny je, že veškeré transakce probíhají bez poplatků.

Nejlepší kurz eura v Praze poskytuje směnárna AuraAktiv

Směnárna AuraAktiv, která sídlí v centru Prahy na dvou atraktivních místech, je držitelem devizové licence pro nákup i prodej valut. Pestrá nabídka zahraničních valut zahrnuje i méně tradiční měny. Soustředí se pochopitelně i na výměnu korun za eura, kdy nabízí nejlepší kurz eura v Praze. Připočtete-li k tomu i směnu osvobozenou od poplatků, zjistíte, jak je tento nákup/prodej výhodný. Speciálně, pokud potřebujete vyměnit větší obnos peněz, pak se vám návštěva směnárny AuraAktiv určitě vyplatí.