Použité díly Citroen

21.03.2019

V obchodě vrakoviště Citroen si koupíte veškeré nové i použité díly Citroen. Všechny vozy značky Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Berlingo, automobily C3 Picasso, auta s označením XSARA, CA Grand Picasso, XSARA PICASSO, NEMO, AX, BX, CX, 2CV, C15, C25, Evasion, Saxo, Visa, Xantia, XM, Jumpy, ale i auta Citroen Jumper vybavíme použitými autodíly, které vám chybí. V přehledně řazených kategoriích jsou k dispozici díly karosérie, třídy převodovky, motory, díly interiéru, rovněž také díly motorů a příslušenství motorů Citroen, nápravy, podvozky pro auta Citroen, třídy elektro součásti, klima, topení, chlazení. Vlastníme také pneumatiky, disky, užitečné sady nářadí i tažná zařízení. Všechny použité díly Citroen jsou funkční, náhradní, použité díly Citroen nabízíme se 14denní zárukou na přezkoušení.

Vrakoviště Citroen 

Při vašem zájmu o konkrétní použité díly Citroen, nezapomeňte podrobně uvést technické údaje vašeho auta. Veškerý nákup zjednoduší přesná technická specifikace sháněné součástky. Proto uveďte typ vozu, obsah, VIN, dobu výroby, typ paliva a všechny kontakty na vás. Při výběru potřebných dílů v internetovém obchodě a objednávce vrakoviště Citroen zajistí dopravu do dvou pracovních dnů. Zásilky po Praze doručíme za 150 korun, rozvoz malých zásilek po celé republice stojí stejně. Přepravní služby expedují zásilky o váze nad jeden kilogram v řádech stokorun, a to v závislosti na cenových sazebnících. Možnosti přepravy, včetně ceny za dopravu, najdete na webu vrakoviště Citroen.

Vrakoviště Citroen je zaměřeno na použité díly Citroen, zároveň zajišťuje výkup havarovaných aut on-line. Přes telefon se s námi domluvte, nebo přes formulář popište svoji nabídku, a my výkup havarovaných aut zajistíme. Dokážeme vám vrak ocenit, díky tomu se sníží cena vámi kupovaného nového auta. Výkup havarovaných aut je cenově výhodnější v porovnání s dalšími vrakovišti.