Postele z masivu - celoživotní záruka zdravého spánku

03.08.2020

Bolavá záda, přeležený krk, trampoty s bolením hlavy - to vše může způsobit nekvalitní, přerušovaný spánek. Optimálním řešením je pořízení postele z masivu. Použití jakostních materiálů jde ruku v ruce s precizní rukodělnou výrobou postelí různých rozměrů včetně atypických. Postele se vyrábějí z rozmanitých typů dřeva, mohou v sobě skrývat úložné prostory, jakož i rozmanité doplňky.

Postele z masivu
Postele z masivu

Vybíráme si postele z masivu

Před výběrem optimální postele z masivu je třeba si ujasnit, zda je potřeba postel jednolůžková, nebo manželská. Výhody samostatných lůžek spočívají v jejich variabilitě, kdy se dvě postele dají v místnosti, ať už v ložnici, nebo v dětském pokoji, rozmístit dle aktuální potřeby. Manželské postele mají své pevné místo v ložnici a jejich účelnost a stabilita jsou jasně dané.

Dalším kritériem pro volbu vhodné postele z masivu jsou rozměry. Je jisté, že dětská postel za určitou dobu přestane splňovat svůj účel a bude muset být vyměněna za nábytek větších rozměrů. K dispozici jsou rozličné postele z masivu všech velikostí, zájemci si můžou vybrat ze široké škály postelí různých šířek i délek. Není problém zhotovit i postele z masivu s atypickými rozměry.

Před volbou postele z masivu se zákazníci můžou rovněž rozmyslet, z jakého materiálu by mělo být lůžko vyrobeno. Na výběr jsou dřevěné postele z masivu, a to bukové, smrkové nebo dubové. Všechna nabízená lůžka mají povrchovou úpravu, která je buď lakovaná, nebo polyuretanová. Nabízí se i možnost individuálního výběru mořidla dle vzorníku.

Tečku za výběrem vhodné postele z masivu tvoří nabídka všelijakých doplňků do ložnice či prostoru určenému ke spaní a odpočinku. Klasikou jsou noční stolky, ovšem zájemci mohou zvážit možnost postele s úložným prostorem, a podobně.