Porovnání cen plynu

20.11.2018

Až na polovinu klesly ceny plynu na burzách v posledních třech letech. Díky této skutečnosti uspoří jak domácnosti, tak i velké firmy, kterým ještě nahrává vývoj kurzu koruny vůči euru. Jediné co je třeba, je vybrat toho nejlepšího dodavatele plynu a pečlivě postupovat při srovnání cen plynu.

Ceny plynu
Ceny plynu

Ceny plynu od Enra

Podle vašich požadavků si můžete vybrat některý ze šesti cenových tarifů, které dodavatel Enra Services nabízí. Rozhodnete-li se vyměnit stávajícího dodavatele, jde o běžný postup, jehož zajištění můžete ponechat na pracovnících firmy ENRA. Zákaznická linka je Vám k dispozici všechny dny v týdnu a pomůže Vám vyřešit snadno jakékoli případné problémy.

Protože má firma Enra Services cenu zemního plynu při srovnání s konkurenčními dodavatel nižšší díky nižším nákladům, zůstává pro odběratele cena konečná. Nezahrnuje žádné další aktivační nebo deaktivační poplatky, či další neveřejné výdaje, přičemž můžete využít i jejich věrnostní program a dále tak docela uspořit.

Co dodavatel to jiná cena plynu

Shodou okolností nevíte, který z uvedených tarifů vám bude nejvíce vyhovovat? Prostě použijte on-line kalkulačku, která vám ukáže nejlepší cenový tarif za plyn. Kalkulačka se používá velmi jednoduše, znáte-li svojí spotřebu plynu, tak ho vložíte. Nevíte-li jaká je výše spotřeby plynu, pro orientační výpočet se doporučuje uvést, pro jaký účel plyn máte a druh bydlení.

Kalkulátor vám potom ukáže resumé, podle nějž můžete nabídku vyhodnotit a zvolit si pro sebe tu nejvhodnější alternativu. Vyberete-li si správný tarif, můžete ročně ušetřit velmi zajímavou částku.

Výhodnou cena vám ponecháme, protože vám jako odběratelům není možné provést zvýšení původní ceny. Zajišťuje to příslušná právní úprava, tak i dodavatel ve svých obchodních podmínkách. Tyto, rovněž tak ceník s jednotlivými tarify, smlouva a informace spotřebiteli, jsou uvedeny na webu dodavatele plynu, kde je možno si je podrobně pročíst.