Porovnání cen plynu s ostatními dodavateli

05.08.2020

Ceny plynu na světových burzách poklesly o 50 procent. Na tomto trendu uspoří jak domácnosti, tak i velkoodběratelé, kteří k tomu ještě ušetří díky zlepšujícímu se kurzu koruny vůči euru. Jediné co je třeba, je vybrat toho nejlepšího dodavatele plynu a pečlivě konat při srovnání cen plynu.

Jak na srovnání cen plynu
Jak na srovnání cen plynu

Jaké máme ceny plynu

Zvolte si jeden z tarifů, které naše společnost nabízí. Budete-li chtít měnit stávajícího dodavatele, jde o běžný postup, jehož realizaci klidně nechte pracovníkům společnosti ENRA. Zákaznická podpora je k dispozici všechny dny v týdnu a pomůže vám v případě potřeby.

Protože má firma Enra Services cenu zemního plynu při srovnání s konkurenčními dodavatel nižšší díky nižším nákladům, zůstává pro odběratele cena konečná. Nejsou v ní obsaženy nijaké další aktivační či deaktivační náklady, či následné další výdaje, přičemž můžete využít i jejich věrnostní program a dále tak docela uspořit.

Jak na srovnání cen plynu

Nemáte ponětí, který paušál za plyn se vám bude nejvíce líbit? Pro ten účel použijte online kalkulačku na webu, která ukáže nejvhodnější tarif za plyn pro vás. Aplikace kalkulačky není nijak složitá, pokud znáte množství spotřebovaného plynu, tak jí vložíte. Nevíte-li jaká je výše spotřeby plynu, pro orientační srovnání stačí doplnit pouze tip bydlení a účel použití plynu.

Kalkulátor sám spočítá výsledek, kterým se můžete řídit při rozhodování a výběru vhodné alternativy. Důkladným srovnáním tarifů a vhodným výběrem můžete ušetřit.

Dohodnutý tarif za plyn vám zůstane, protože vám jako zákazníkům nehrozí nějaké výrazné zdražení původní ceny. To nařizuje jak odpovídající právní úprava, tak i úprava obchodních podmínek dodavatele plynu. Zároveň ty, rovněž tak ceník s jednotlivými tarify, smlouvu a další potřebné informace pro odběratele, jsou uvedeny na webu dodavatele plynu, takže se s nimi můžete předem seznámit.