Pohon posuvné brány Roger a další kvalitní pohony

05.01.2022

Pohony bran a garážových vrat Roger jsou skvělým pomocníkem pro zautomatizování procesu jejich otevírání. Vybírat přitom můžete z mnoha typů dle toho, co přesně od produktu očekáváte. Pohony nabízí komfort, který si zamilujete.

Pohon posuvné brány Roger

Pohon posuvné brány Roger pochází od italského výrobce, který má dlouhodobé zkušenosti s výrobou pohonů pro brány i vrata. Při výrobě jsou využívány kvalitní materiály, takže je zajištěna maximální životnost pohonu. Jistě potěší jedinečné technologie, které firma nabízí. Jedná se o technologii Brushless, která se skvěle hodí pro frekventované vjezdy. Pro rychlý provoz pak oceníte technologii Brushless Hi-speed.

Pohon křídlové brány Roger

Jedním z dalších produktů, které najdete v nabídce, je pohon křídlové brány Roger. V portfoliu najdete pohony pro jednokřídlé i dvoukřídlé brány, přičemž vybírat můžete také z různých designů - nadzemních, podzemních či pákových pohonů. Značka Roger vyrábí vlastní motory do pohonů, celý proces tak probíhá na jednom místě, což také umožňuje spolehlivou kontrolu jakosti. Pohony také disponují velkým množstvím nastavení.

Pohon garážových vrat Roger

Kromě bran můžete i svá garážová vrata vybavit pohonem, abyste se už nemuseli trápit manuálním otevíráním vrat. K tomu se skvěle hodí pohon garážových vrat Roger, vybírat můžete ze stropních či bočních variant. K pohonu dostanete také dálkový ovladač, navíc je chystán wifi ovladač B-CONNECT pro vzdálenou správu pohonu přes mobilní aplikaci. Ovládání je tak velmi jednoduché a celý proces ještě zpříjemňuje.

Investice do kvalitního pohonu se rozhodně vyplatí, značně vám totiž usnadní život. Všechny produkty jsou spolehlivé a nabízí ty nejlepší vlastnosti pro spokojenost zákazníků. Tato výbava by vám tak rozhodně neměla chybět.