Pobyty pro školy na čerstvém vzduchu v Krkonoších

06.01.2021

Čerstvý vzduch a pobyt v přírodě je důležitý pro všechny, ale hlavně pro děti. Proto se pobyty pro školy pořádají často v horách. ProFamily Hotel TOP Benecko v Krkonoších nabízí nejenom ubytování pro školu, ale také ubytování pro školku.

Pobyty pro školy
Pobyty pro školy


Pobyty pro školy Benecko

Můžete zde pořádat adaptační pobyty pro školy, například pro studenty středních škol nebo také letní tábor. Možnosti ubytování pro školy i ostatní zde jsou opravdu velké. Hotel je přátelský pro rodiny s dětmi, takže se můžete těšit na skvěle strávený čas. Okolní lesy nabízí možnost pořádat různé venkovní hry a oblast Benecka doslova vybízí k pěším túrám.

Lyžařský výcvik a jiné aktivity

Jelikož se jedná o hotel u sjezdovky, často se zde provádí také adaptační kurzy nejenom pro školy. Studenti či kolegové se tak dokážou semknout a utvořit kolektiv. V případě lyžařského výcviku je vám k dispozici vyhřívaná lyžárna, kde si můžete odložit všechno sportovní vybavení. V případě, že se sem vydáte v létě, si klidně můžete zahrát volejbal nebo nohejbal na hřišti, vypůjčit si gril a udělat vlastní barbecue párty nebo se třeba vydat na výlet na kolech či koloběžkách do okolí. A večer si udělat táborák na hotelovém ohništi nebo si zarelaxovat v hotelovém wellness centru.

Škola v přírodě

Jelikož je tento hotel přátelský pro rodiny s dětmi, často se zde pořádá nejenom škola v přírodě, ale také školka v přírodě. Pro ty nejmladší ratolesti je zde zařízena vnitřní herna, v teplém počasí se děti mohou vyřádit na venkovním hřišti. V letních měsících jsou zde také organizovány animační programy, do nichž se můžete s dětmi zapojit. Budete ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a plochou televizí, takže se nebudete nudit ani minutu.

Vydejte se na zdravý pobyt do Krkonoš.