Paintless Dent Repair - kurzy PDR, naučte se šetrné a efektivní metodě opravy karoserie

11.12.2022

Technika Paintless Dent Repair nabízí skvělé výsledky - oprava karoserie bez poškození laku. Díky tomu je zachován původní vzhled vozu, navíc nemusíte investovat do nového laku. Jde o moderní metodu, kterou můžete využívat i vy.

Paintless Dent Repair

Paintless Dent Repair je moderní technika opravy karoserií automobilů. Při této metodě nejsou používány laky. Technika je využívána zpravidla pro menší poškození - důlky a promáčkliny v karoserii, u kterých nedochází k poškození laku. Oprava se provádí pomocí speciálních nástrojů a postupů, které umožňují opravu bez nutnosti použít lak, díky čemuž zůstává originální lak nedotčený a vzhled karoserie je tak špičkově zachován.

PDR academy

Pokud se věnujete opravám vozidel, neměli byste si nechat ujít příležitost v PDR academy. Připraveni jsou profesionální školitelé, kteří vám předají know-how a znalosti, abyste se také mohli věnovat PDR. Jde přitom o profesionály, kteří patří mezi průkopníky v této oblasti a patří mezi světovou špičku v oblasti těchto oprav. Školení PDR je nejen profesionální, ale také individuální - můžete se tak spolehnout, že vám bud věnována dostatečná pozornost.

Kurz PDR

Technologie PDR sice není jednoduchá, ovšem nabízí mnoho výhod. Proto se vyplatí využít kurz PDR, na kterém se vše můžete naučit. Jde tak o skvělý začátek, pokud podnikáte. Navíc se můžete stát partnerem firmy Renove Cars, či v ní po ukončení kurzu pracovat. Jakmile projdete kurzem, získáte certifikát, který slouží jako potvrzení vašich zkušeností v oboru PDR. Díky tomu bude hledání práce v oboru jednodušší a usnadní také uzavírání smluv s pojišťovnami.

Paintless Dent Repair patří mezi moderní způsoby oprav, které jsou velmi významné. Jde o efektivní řešení, jak se zbavit nežádoucího poškození na karoserii, a to bez poškození laku.