Ozvučení akce: Profesionální služby a spolehlivá technika

15.11.2021

Organizace různých akcí si žádá řadu technického vybavení, díky kterému posunete kvalitu na vyšší úroveň. Ať už se jedná o konference, kongresy, školení, či třeba koncerty. V nabídce je řada rozmanitých možností, ze kterých si vyberete ke své spokojenosti.

Ozvučení akce

Jedním z nejdůležitějších prvků na tomto typu akcí je kvalitní ozvučení. Právě to vám totiž umožní vyniknout při prezentaci. Mluvené slovo bude díky spolehlivému ozvučení akce perfektně slyšet, stejně tak můžete využít hudební podklad. Zvukovou techniku si můžete pronajmout samostatně, ovšem lepší volbou je využít i služeb profesionálů, kteří se o vše postarají. Bude tak zajištěno to nejlepší ozvučení vzhledem k výběru vhodné zvukové techniky a zkušené obsluze.

Videoprojekce

Pro řadu akcí je nezbytností také videoprojekce. Umožní vám promítat související materiály, které upoutají pozornost. V nabídce je videoprojekce na projekční plátno díky projektoru. Specialisté vám pomohou vybrat tu nejlepší volbu pro prostory, ve kterých je akce konána. Další možností je využít namísto projektoru velkoplošnou projekční LED stěnu. U té lze přizpůsobit velikost, přičemž nabízí vyšší kontrast obrazu a hodí se tak i do vysokých světelných podmínek.

Konferenční technika

Pro konference, školení či kongresy a podobné události se hodí také další konferenční technika. Důležité je nasvícení prostor, kromě běžné osvětlovací techniky jsou dostupná efektová světla či mlha. V nabídce najdete případně i tlumočnickou techniku pro simultánní tlumočení. Hodit se vám mohou také výstavní stojany pro výstavu plakátů či fotografií. Samozřejmě lze využít služeb fotografa či video techniku pro záznam, nabízena je postprodukce a střih. Materiály tak můžete využít pro promo.

Díky širokému sortimentu, ze kterého lze vybírat, získáte to nejlepší vybavení pro jakoukoliv akci. Vše zvládnete objednat on-line a získáte tak snadno vše potřebné.