Online informační systém pro školky šetří čas

08.08.2018

Žádaný systém docházky zpracovaný firmou Dignus je aplikovatelný na rodiče, jejich děti i pracovníky. Účelný online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny má vynikající zabezpečení a současně je uživatelsky komfortní. 


Informační systém Dignus
Informační systém Dignus

Informační systém Dignus pro školky je připraven pro pracovníky, zaměstnavatele i rodiče, je pomocníkem rodičům a pedagogům při výchově svěřených děcek. Systém Dignus dovede jednoduše informovat rodiče, můžou se do něj vkládat novinky, fotky, dají se do něj ukládat fakturační podklady. Stejně tak se díky přezkoumanému, avšak lehce pochopitelnému systému může spočítat školné dle záznamů o docházce. Nadřízeným i pracovníkům ve školních zařízeních informační systém školky ulehčuje spravování žádostí o dovolenou a jejich celou evidenci. Statistiky a sestavy jsou zpracovávány pro vedení školních zařízení.


Prověřený docházkový systém 

Správce MŠ nebo jeslí si ze zákona musí průběžně kontrolovat docházku dětí, docházka dětí se proto musí zaznamenávat. Prověřený docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny Dignus zpracoval systém elektronického zaznamenání docházky za využití čipů anebo karet. Dignus program usnadňuje práci zaměstnancům, přitom ještě zjednoduší komplexní registraci provozu mateřské školy, jeslí či dětské skupiny. Provozovatel modulu před spuštěním programu zaměstnancům konkrétního školního zařízení předvede, dostane se jim pomoci v primárních problémech, dotazy budou promptně zodpovězeny.

Modul Dignus se stane přítelem i těm, již více zvládají výchovu dětí než administrativu. Úkolem programu je zjednodušení administrativních úkonů na minimum. Jednotlivé programy se v zašifrované úpravě předkládají školním zařízením nebo skupinám na míru, správa programu je tak zajištěna před vniknutím nepravých osob.