Ohýbání nerezových trubek – moderní technologie pro skvělé výsledky

11.08.2022

Zakázkové ohýbání trubek lze využít pro různé oblasti, trubky jsou totiž využívány pro rozmanité projekty. Obraťte se na profesionály, kteří pro vás zajistí špičkové služby přesně dle vašich potřeb.

Ohýbání nerezových trubek

Profesionálové z dílny Amilu se specializují na ohýbání tenkostěnných i silnostěnných profilů trubek v malých i velkých sériích. Využívají přitom nejmodernější technologie a uspokojí tak i náročné projekty. Využíván je CNC ohýbací stroj s digitálním měřením, který je vhodný pro ohýbání jeklů a profilů. Ohýbačka je navíc vybavena hydraulickým vyhlazovačem a boosterem pro vnější vyhlazení ohýbané trubky a kuličkovým trnem s automatickým přimazáváním proti bortění trubky v ohybu. Ohýbání nerezových trubek je tak kvalitní.

Ohýbání trubek

Kromě ohýbání trubek společnost nabízí také konečné zpracování ohýbaných trubek - řezání, odhrocení, signování konců trubek, zužování a roztahování, či vrtání otvorů, svařování a povrchové úpravy. Snadno tak získáte to pravé, ať už realizujete projekt v automotive, zajišťujete výrobu nemocničního vybavení, či třeba ohrady a krmelce pro zvířata, dětská hřiště, parkovací brány, sloupky a podobně.

Ohýbání trubek za studena

Ohýbací stroje umožňují ohýbání hliníkových profilů i ohýbání ocelových profilů. Firma tak pro vás zajistí ohýbání běžné oceli, nerezu i hliníku dle vaší výkresové specifikace. Ohýbání trubek za studena zajišťuje skvělé výsledky. Zpracovat lze slabostěnné i silnostěnné trubky o průměru do 80 mm, větší průměry jsou pak zajišťovány v kooperaci. Minimální rádius ohybu je 1,5 D.

Neváhejte se obrátit na profesionály, pokud poptáváte ohýbání trubek. Na základě poptávky získáte specifikace a možnosti pro váš projekt. Společně najdete optimální možné řešení.