Niché parfémy mě vždy dokáží ohromit

31.05.2020

Když se řekne niché parfém, většina žen si pod tímto pojmem představí pouze obyčejný parfém, který sice má v jejich kabelce čestné místo a na který dojde řeč pokaždé, když se žena chystá do vybrané společnosti či na zábavu, v ostatních případech na něj ovšem ani nesáhnou, což je velká škoda. 

Niché parfém
Niché parfém

Opak je totiž v tomto případě pravdou, jelikož niché parfémy lze používat kdykoliv. Můžete si ho na sebe nanést například když se chystáte na procházku se psem, na kávu s kamarádkou, na výlet s partnerem či kupříkladu tehdy, vracíte-li se z fitness centra či vyrážíte do práce. Ano, niché parfémy jsou sice dražší položkou v nákupním seznamu, ovšem vyplatí se do nich investovat. Jejich vůně vás totiž doslova ohromí tak, že nebudete věřit tomu, že se stále jedná "pouze" o parfém. Tyto luxusní parfémy, vás doslova ohromí.

Niché parfémy milují mladí i staří

Niché parfémy miluje jakákoliv věková kategorie. Milují je, jak mladí, mezi které se řadí například má mladší sestra Agáta, které je teprve 15 let, ale také starší věkové kategorie, jako například má maminka, a dokonce také babička Ilona, která na svém kosmetickém stolku u sebe doma, má jeden podobný niché parfém, bez kterého nedá ani ránu. Nutno podotknout, že babička Ilona letos oslaví své 75 narozeniny. Právě díky babičce vím, že žena by se o sebe měla starat v každém věku, a to bez ohledu na to, zda je to veřejně přijatelné či nikoliv. Babička je šik, a to i přesto, že je již dvojnásobnou prababičkou. Vypadat v jejím věku tak skvěle, jako vypadá ona, by chtěla každá žena. Babička mimo jiné miluje také luxusní vonné svíčky, které umí doslova prozářit celý její byt.

Partner se nejdříve zamiloval do mého parfému a až poté do mě samotné

Když jsem šla na první rande se svým nynějším partnerem Romanem, nanesla jsem na sebe můj nejoblíbenější parfém, mezi všemi niché parfémy a to ACLUS, který voní zejména po citronu a také po bergamotu. Rande tehdy proběhlo na jedničku a po necelém půlroce soužití s partnerem Romanem, mi jen tak mezi řečí prozradil, že se tehdy nejdříve zamiloval do mého parfému a až poté do mě samotné. Zpočátku jsem byla trochu na rozpacích, ale to jen do chvíle, kdy mi došlo, jak mocnou sílu mají tyto zázračné drahé parfémy plné roztodivných vůní a že mohou být rovněž zárodkem krásné lásky, možná i na celý život.