Náhradní díly na smykem řízené nakladače seženete bez problémů

08.05.2019

Pro každého, kdo se pohybuje v oblasti stavebnictví, je smykem řízený nakladač naprosto nepostradatelný. Velmi oblíbené jsou čelní univerzální nakladače, které se od roku 1981 vyrábí v Krupině na Slovensku. Znát je můžete pod označením UNC 060 nebo UNC 750, ale i jako Bobek nebo Bobík.

Náhradní díly - palivový filtr
Náhradní díly - palivový filtr

Náhradní díly na UNC 750

Nakladače s označením UNC 750 se začaly vyrábět v roce 2000. Velmi rychle začaly nahrazovat doposud nejpoužívanější nakladače s letitou konstrukcí UNC 060. Hlavním rozdílem mezi oběma stroji je, že vyrovnávání lopaty bylo vyřešeno v nové podobě konstrukčně řešeno přes táhla, na rozdíl od původního modelu UNC 060, kde toto obstarávaly pístnice. Sehnat náhradní díly na UNC 750vám problém dělat nebude, v současnosti jde o velmi využívaný stroj.

Náhradní díly na UNC 061

Typ nakladače UNC 061 je už poměrně starší záležitost a oproti UNC 750 a UNC 060 se i jinak ovládá. Pokud stroj ale už máte doma, nemusíte se obávat, že v případě poruchy k němu náhradní díly nekoupíte. Dodnes se vyrábějí, a tak povětšinou všechno co potřebujete, seženete na jednom místě. Náhradní díly na UNC 061 nebude problém sehnat, i když pokud jde o častější opravy je možná čas přemýšlet o koupi nového stroje.

Náhradní díly na UNC 060

Využití nakladače UNC 060 je široké. Uplatní se v zemědělství, ve stavebnictví, ale i v jiných odvětvích. Díky své manévrovatelnosti a malým rozměrům může pracovat všude - jak na venkovních plochách staveniště, tak i uvnitř budov a skladů. Náhradní díly na UNC 060 ani jeho široké příslušenství není problém také sehnat. Stroj má široký rozsah příslušenství, aby bylo možné hloubení rýh a kanálů, nakládání a hrnutí rozpojených zemin a sypkých materiálů i přeprava kusových materiálů.

Tyhle smykem řízené nakladače jsou zkrátka nesmrtelné dodnes.