Nabízíme vířivky a infrasauny pro relax

12.01.2020

Horké letní dny a chladné zimní večery jsou přímo stvořené pro dokonalou relaxaci a očistu těla i ducha. Hektický způsob žití by se měl kompenzovat rekreačními aktivitami, mezi něž patří sport, masáže, wellness, dále aktivní oddech, péče o zahradu, procházky v přírodě, jakékoliv záliby, nebo kultura. Dokážeme vám poradit s postavením jednoduchého wellness obsahujícím cenově dostupné vířivé vany, praktické infrasauny a populární mobilní vířivky.

Infrasauna pro 3 osoby
Infrasauna pro 3 osoby

Vířivá vana zajistí dokonalý oddech

Sportující osoby, případně těžce pracující osoby, lidi staršího data narození, ale i děti a mládež určitě využijí pozitiv, jimiž oplývají námi avizované vířivé vany. V současnosti je díky konstrukci vířivé vany jednoduché instalovat vířivé vany do koupelny s obvyklými rozměry, na jakékoliv zahrádce, sklepní místnosti, či v obývací světnici, případně na jachtě. Prodáváme vířivé vany menších rozměrů, stejně jako vířivé vany pro více zájemců. Jednotlivý klient si tak může přednést svá přání a potřeby, avizovaný sortiment je dostatečně široký, aby vykryl přání jednotlivého zákazníka.

Celá rodina ocení praktické mobilní vířivky

Jednotlivá přání zájemců o wellness potřeby jsou plněny na sto procent. Proto máme na skladě užitečné mobilní vířivky, které se můžou pyšnit rychlým a snadným smontováním, ale také uspokojivou cenou. A tak jsou v současné nabídce mobilní vířivky - spa, jejichž výroba byla postavena na syntetické kůži a kvalitním laminovaném PVC. Až čtyři lidi se pohodlně usadí do praktické mobilní vířivky. Žádné mobilní vířivky není třeba nafukovat ústy, ani kompresorem, neboť je v ní zabudován automatický nafukovací mechanismus. Samozřejmostí jsou rozmanité trysky s proudy.

Zdraví prospěšné infrasauny do každé domácnosti

Ideální proporce domácí infrasauny jsou jejím důležitým plusem. Pozitiva infrasauny tkví v zahřívání našeho organismu s pomocí infračervených paprsků, na našem webu se o účincích infrasauny dozvíte více. Už nikdy si nemusíte kupovat lístek do sauny, domácí infrasaunu využijete vy i vaši přátelé.