Mořská sůl do bazénů potěší i náročného uživatele

04.12.2022

Mořská sůl do bazénů potěší jistě i náročnějšího uživatele, který od soli očekává doslova zázraky. Tento špičkový belgický výrobek je často označován také za biosůl a splňuje ta nejpřísnější možná kritéria. Díky tomu lze tuto sůl užívat také jako mořskou jedlou sůl, jelikož splňuje naprosto veškeré nároky. Používá se ovšem převážně do bazénové vody, kdy je zdrojem velmi kvalitní soli zejména pro solonizační jednotky. Do našeho bazénu ji používám již celé roky a díky ní nám náš bazén slouží tak úctyhodnou dobu.

Tabletová regenerační sůl se v naší domácnosti rozhodně neztratí

Tabletová regenerační sůl se v naší domácnosti rozhodně nikdy neztratí. Pro úpravu vody ji s manželkou používáme již celou řadu let a nemůžeme si její benefity vynachválit. Sůl používáme jako regenerační činidlo ionexových kolon pro kvalitní odstranění hořčíku a také vápníku v myčce a také v naší domácí úpravně vody. Tablety totiž tvoří zcela čistý chlorid sodný a tím pádem své využití v domácnosti vždy naleznou. Tableto jsou navíc velmi kompaktní a vůbec se nedrolí. Tablety mimo jiné neobsahují vůbec žádné kovy, které by samotný ionex zanášely a tím pádem mu zkracovaly jeho životnost. Manželka sůl přidává do myčky, a to do otvoru určenému právě pro sůl. Díky tomuto produktu nám naše myčka slouží již celou řádku let.

Sójový vosk na tvorbu svíček mám v oblibě

Sójový vosk na tvorbu svíček mám poměrně v oblibě. Je totiž vhodný k dalšímu míchání s barvivy, která jsou rozpustná ve vodě a také s vonnými látkami, které svíčkám dodávají ono pomyslné kouzlo. Sójový vosk kromě přísad ve formě vůně a barvy nepotřebuje téměř vůbec nic ke svému fungování. Tvorbě svíček jsem se začala věnovat po narození mé dcery, se kterou již nyní svíčky dokonce také vyrábím. Na svíčkách miluji zejména jejich kouzlo a také příjemnou atmosféru, kterou umí navodit i ve velmi pochmurném dni. Své ručně vyrobené svíčky dokonce čas od času prodávám i na místním jarmarku, který má v naší obci letitou tradici a světe div se, mé svíčky se lidem líbí.