Montáž alarmů Chomutov – opouštějte svůj majetek beze strachu ze zlodějů

20.11.2018

Strach o majetek je v dnešní době více než oprávněný. Zlodějů je mnoho, jsou vynalézavější a drzejší stále snad víc než kdy předtím. Montáž alarmů Chomutov zabezpečí váš majetek spolehlivě. A vy už nemusíte opouštět svůj domov s obavami. Co by správný alarm měl vlastně umět?

Alarm
Alarm

Co všechno bude alarm sledovat za vás

Dnešní zabezpečovací systémy dovolují připojit kromě klasických detektorů vniknutí také:

  • pohybový detektor
  • detektor otevření
  • detektor rozbití skla
  • další mnohem pokročilejší bezpečnostní prvky

Alarm tak dokáže reagovat na únik vody nebo plynu, upozornit na kouř nebo vznikající požár. Celý systém lze dokonce nastavit tak, aby při případné havárii vypnul elektrický proud. Takzvaná zvířecí imunita zase zabrání falešnému poplachu, který mohou způsobit svým pohybem zvířata.

Zajímat by vás měla i životnost

Pořídit si zabezpečovací systém je zásadní volba. Pokud už se rozhodnete pro jeho instalaci, chcete, aby vám sloužil co možná nejdéle. V tomto případě se tak nevyplatí šetřit a kupovat spotřební zboží někde v supermarketu. Při výběru alarmu je potřeba zohledňovat i jeho životnost. Nejlepší je zvolit renomovaného výrobce zabezpečovacího systému, u kterého tak máte jistotu, že vám bude dobře sloužit klidně i 15 let. Pro srovnání - u alarmů ze supermarketu počítejte s výměnou už za 2 - 4 roky užívání. Pokud potřebujete poradit, neváhejte se nezávazně obrátit na montáž alarmů Chomutov.

Počítejte s rezervou

Při pořizování zabezpečovacího systému se vyplatí předem si rozmyslet, kolik detektorů bude schopen ovládat. Vždy volte raději systém s větší kapacitou. Budete tak mít rezervu pro případ, že se rozhodnete pro stavební úpravy, které pak mohu vyžadovat střežení s větším počtem detektorů. Alarmy se standardně ovládají klávesnicí nebo popřípadě pomocí dálkového ovladače. Dnešní moderní systémy je ale možné ovládat také přes aplikaci v chytrém telefonu nebo počítači.

Ze zlodějů už díky alarmu strach mít nikdy nemusíte.