Mobilní vířivky vám dopřejí skvělou relaxaci

23.10.2020

Mobilní vířivky začínají být fenoménem dnešního světa v oblasti utužení lidského zdraví vlastně na dvou frontách - jak ve směru relaxace, tak i u fyzické stránky. Mobilní vířivky patří už do dnešní společnosti stejně jako technika.

Mobilní vířivka
Mobilní vířivka

Tři čtvrtě roku ve vířivce

Ano. Mobilní vířivky jako takové mají vlastně svůj plán od jara do podzimu. To je doba, kdy se v nich může odpočívat a relaxovat. Bonusem je, jak bylo řečeno, ještě zlepšení fyzického zdraví. Tyto hydromasážní vířivé vany mají více modelů. Čím kvalitnější model, tím lepší hydromasážní trysky - to je přímá úměra.

Pevné vířivé vany jsou:

  • čtvercové,
  • obdélníkové,
  • kruhové,
  • rohové.

Existuje ještě speciální druh Swim Spa. To je v podstatě propojení vířivého bazénu a vířivé vany v jednom.

Pevné vířivky a plavání

Spojení pevné vířivky a plavání asi někomu nebude sedět, ale je to tak. Disponují totiž výkonným protiproudem, díky němuž se vám bude plavat dokonce lépe než v samotném bazénu. Existují i duální systémy. Tam platí, že se mohou nastavit rozdílné teploty jak v bazénové části, tak i v té vířivkové. Venkovní vířivky, což jsou vlastně všechny tyto typy, mají také vlastnost, že se velmi dobře dají uskladnit. Prostě nezaberou místo.

Hydromasážní vířivé vany

Byly předvojem vířivých van. Dnes se sortiment výrazně rozšířil o různé typy. Navíc v těchto vířivkách nemusí být člověk sám, ale i s rodinou, jelikož se dělají až do počtu sedmi osob. Zdraví je to nejcennější, co člověk může mít. Tento aspekt mají vířivky taktéž. Kromě oddychu a relaxace pomohou člověku například od bolesti pohybového ústrojí. Dále také mají v popisu práce zlepšit oběhový systém. To je neméně důležitá součást fyzického zdraví každého člověka.

Tak, nyní už nezbývá než si nějakou tu vířivku pořídit domů.