Mobilní sauna Kroměříž aneb užijte si trochu odpočinku v páře

15.09.2021

Není pochyb o tom, že v současné době někteří lidé zapomínají na relaxaci. Přehršel pracovních povinností a stresu však zanechává velké stopy na duševním i fyzickém zdraví. Pokud k tomu ještě přidáte nedostatek kvalitního spánku, pak máte koktejl, z jehož konzumace vám mohou vzniknout nepěkné problémy. Jednoduché a efektivní řešení problému však nabízí obyčejná finská sauna, ve které stačí strávit jen několik minut.

Jak mobilní sauna funguje?

Mobilní sauna Kroměříž se svým základním principem nikterak neliší od klasické stacionární finské sauny. Rozdíl je ovšem v tom, že mobilní sauna může přijet kamkoli si usmyslíte. Najednou si tak můžete relaxaci v horkém vzduchu užívat na koupališti, na chatě nebo hned vedle vašeho rodinného domu. Kapacita mobilní sauny jsou 4 osoby. Topení je poté zajištěno dřevem, a díky nezávislému topnému systému lze zařízení provozovat také na místech bez zavedené elektřiny.

Kam je možné saunu přivézt?

Asi si budete říkat, že pronájem mobilní sauny musí mít své limity z hlediska dopravní dostupnosti. To ovšem není tak úplně pravda, protože sauna je umístěna na obyčejném přívěsném vozíku za osobní automobil, díky čemuž je možné její převezení prakticky kamkoliv. Klidně se domluvte s několika přáteli ve vaší vesnici, dovezte saunu na náves a užijte si neobvyklé, ale příjemné odpoledne. Počítejte však s tím, že je doprava sauny zpoplatněna v závislosti na vzdálenosti.

Jak si pobyt rezervovat?

Pokud vás mobilní sauna Kroměříž oslovila, není nic jednoduššího než zamířit na specializovaný web a pobyt v ní si rezervovat. Stačí vyplnit základní personální údaje, a hlavně datum pronájmu. Nechcete-li, aby vám saunu někdo vyfoukl, pak byste měli rezervaci provést co nejdříve. Mobilní sauna rezervace se totiž rychle plní, protože o strávení několika klidných chvil v horkém vzduchu je obrovský zájem.

Rezervace sauny můžete provést také prostřednictvím emailu či telefonu. Jestliže vám pracovní povinnosti začínají přerůstat přes hlavu, pak je pravý čas zamířit na odpočinek do sauny.