Látkové rolety na míru jako reprezentativní prvek hotelového pokoje. Jaké jsou nové technologie?

03.07.2020

Vlastníte ubytovací zařízení, a rádi byste jej pozvedli o úroveň výš? Látkové rolety na míru jsou současným hitem v oblasti bytového designu. Nezapomeňte na ně i vy, až si budete přát inovovat váš koncept pokojů. Jaké nejnovější technologie se nabízejí?

Rolety den a noc
Rolety den a noc

Látkové rolety na míru v hotelovém pokoji

Každý zákazník si přeje, aby o něj v hotelu bylo postaráno co nejlépe. Reprezentativní prostory přímo volají po dokonalém a elegantním doplňku. Přejete si, aby se k vám lidé rádi vraceli, a aby doporučovali vaše služby svým známým? Látkové rolety na míru vám pomohou vykouzlit na tvářích vašich klientů spokojený úsměv. Pokoj dostane pomyslnou třešničku na dortu, se kterou bude jeho vkusné vybavení působit ještě elegantněji. Zabydlete vaše pokoje díky roletám.

Rolety den a noc hoteloví hosté milují

Možnost korigovat množství světla, která do pokoje proudí - to je jedním ze základních přání všech hostů. Rolety den a noc výborně doladí prostor pokoje, a navíc jsou díky své geniální technologii podobné systému žaluzií. Nic přitom ale neztrácejí ze svého stylu a glancu. Jsou tvořeny ze dvou různých látek - průsvitné a zatemňující, které se v pruzích střídají. Tento postup nadchne i vaše hosty!

Římské rolety pro skutečně luxusní prostor

Řešení zatemnění pokoje, které je nejvíce elegantní, stylové i nadčasové, představují římské rolety. Jejich honosný vzhled dodá vašim hostům pocit, že jsou u vás skutečně vítáni a hýčkáni. Římské rolety mohou být vyrobeny z jemné látky podobné zácloně, a prostor bude svěží a vzdušný. Nebo si můžete vybrat jednu z mnoha látek s hustěji tkanou látkou, které zajistí dostatek soukromí a nabudí dojem skutečně luxusně a vkusně zařízeného pokoje.

Jaké rolety se budou hodit pro vaše hotelové pokoje?