Kvalitní postel vám zaručí zdravý a vydatný spánek

09.01.2020

Právě ložnice představuje nejvhodnější místo pro odpočinek, zasloužený oddech a jako hnízdo lásky. Vylepšete si vlastní ložnici k obrazu svému i vy! Ať už budete požadovat postele na míru, postele z masivu, elegantní ložnicový nábytek, pokaždé bude při jejich výrobě bráno v potaz zejména vaše pohodlí, zdraví i spánek.

Postele z masivu
Postele z masivu

Pořiďte si postel na míru

Ložnice i postele na míru vám vyrobíme přesně podle vašich požadavků. Ložnice na míru zahrnují nábytek, postele, dveře a rovněž čalounění. Při výrobě pracujeme se dřevem i dýhou, která může být upravena do originálních obrazců, či ve vlisované listy. Zabýváme se také jedinečnými dekoracemi na míru, které umíme i podsvítit. Vaše ložnice tak ihned získá úplně nový svěží nádech.

Čalouněné postele, aneb Vše pro váš zdravý spánek

Pokud i vy toužíte po opravdu kvalitně zpracované posteli, svěřte se do našich rukou. Sortiment firmy Nábytek Lupínková je obohacen o oblíbené sedací soupravy a čalouněné postele. Čalounění je pěkně zasazeno do kostry z bukového dřeva s korpusem vyrobeného dle požadavku klienta. Nejoblíbenějším čalouněným nábytkem jsou hlavně soustavy Elano, Afrodité, Mondo, Dafné a jiné. Jedinečné zpracování a moderní design vytváří z čalouněné postele originální nábytkářský šperk.

Postele z masivu s dlouhou životností

Každý, kdo si koupí postel, čeká, že bude mít vlastnosti, jako pohodlnost, elegantnost a co nejdelší životnost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Tyto postele jsou vyráběny z bukového dřeva, které se může pochlubit dlouhou trvanlivostí. Tyto postele z masivu mají robustní konstrukci a běžné rovné linie. Rám je podtrhován profilovou střednicí bez středové nohy, která tudíž není potřeba.