Kvalitní karosářské díly na kamiony

17.09.2020

Možná tomu nebudete věřit, ale kamiony se používají nejenom v dálkové přepravě zboží, ale také na velkých staveništích. Díky jejich velkým ložným plochám a speciálním nástavbám mohou převézt obrovské množství materiálu v krátkém čase. Typickým příkladem jsou osmikolové sklápěčky, u nichž jsou karosářské díly na kamiony naprosto nepostradatelné.

Karosářské díly na kamiony
Karosářské díly na kamiony

Proč mít kvalitní karosářské díly na kamiony?

Při převozu materiálu z jedné strany stavby na druhou může dojít k poškození karoserie překvapivě snadno. V takovém případě si ale nemusíte nijak víc lámat hlavu starostmi. Stačí si objednat kvalitní karosářské díly Convit, jimiž je možné osadit i mnohatunové osmikolové sklápěčky. Jak je to možné? Mnoho výrobců nákladních aut vyrábí standardizované kabiny pro různé typy nástaveb. Tím pádem budou karosářské díly na kamiony dobře pasovat.

Karosářské díly na kamiony Iveco Eurotrakker

Třínápravové nebo čtyřnápravové nákladní kamiony Iveco Eurotrakker jsou na českých stavbách relativně frekventované. Některé z nich bohužel patří ke starším kouskům, u nichž je třeba dbát zvýšené údržby. Karosářské díly na kamiony Iveco ovšem zahrnují všechno, co byste mohli potřebovat. Objednat si tak můžete boční blikače, sluneční clonu nebo kompletní vyhřívané zrcátko na pravou i levou stranu.

Karosářské díly na kamiony Volvo FH

Volvo FH sice na první pohled vypadá jako slečinka, která by si nerada umazala pneumatiky, ale opak je pravdou. Tyto stroje se používají u dopravních firem k přepravě paletovaného zboží a také sypkých hmot na velké stavby. Násypy na dálnice nebo základy obchodních domů jsou teritoriem, kde velmi snadno dojde k uražení zrcátka nebo k prasknutí bočního blikače. Obě tyto součástky si však můžete pořídit v sekci karosářské díly na kamiony Volvo.

A jak je to s doručením náhradních součástek? Doprava zboží po ČR je zdarma, takže je úplně jedno, zda si objednáte jenom zrcátko nebo všechny dostupné karosářské díly.