Kurz PDR: Naučte se, jak šetrně opravovat karoserie

09.02.2023

PDR je moderní a efektivní technologie, která umožňuje opravu různých deformací karoserie. Jde přitom o velmi šetrné řešení, během kterého nedochází k poškození laku. Nabízí tak řadu výhod. Odborníkem se přitom můžete stát i vy.

Paintless Dent Repair

Pro Paintless Dent Repair jsou vyžadovány speciální nástroje a technika. Kromě toho se však neobejdete bez znalostí a zkušeností. Proto se nabízí školení PDR, kde se můžete učit od těch nejlepších. Profesionálové s více než dvaceti lety zkušeností vám mohou předat cenné know-how. Kurz probíhá v moderně vybavených učebnách, uvítá vás klidné a pohodlné prostředí, a hlavně mistři v oboru, kteří vám předají své dlouholeté zkušenosti.

Kurz PDR

Umění technologie PDR je lákavé, ovšem vyžaduje odhodlání. Ještě, než si zaplatíte kurz PDR, čeká vás vstupní test. Jde o první krok, během kterého si můžete prověřit své schopnosti a rozhodnout se, zda je pro vás školení to pravé. Pokud ano, následuje výuka teoretických a praktických základů. Dalším krokem je pak podrobné školení, které vás naučí opravu i větších deformací. Po úspěšném zakončení kurzu vás čeká certifikát, díky kterému najdete uplatnění v oboru.

PDR

PDR umožňuje rychlé opravy se špičkovými výsledky. Pokud získáte potřebné znalosti a dovednosti, otevřou se vám nové možnosti v podnikání. Pracovat můžete na sebe, ovšem nabízí se i skvělá příležitost stát se součástí profesionálního týmu. Ve společnosti Renove Cars se můžete nadále zdokonalovat, případně se stát certifikovaným partnerem firmy. Kromě toho získáte přístup k informačnímu systému PDR PAD, který obslouží administrativu spojenou s opravami.

Školení PDR je jedinečnou příležitostí pro každého, kdo má zájem zdokonalit se v opravách karoserií. Získáte cenné know-how, díky kterému se stanete profesionálem v oboru.