Koupelnový nábytek seženete i v e-shopu

29.10.2018

Široká nabídka obsahující dlažbu, obklady, baterie, vany, toalety, umyvadla, zrcadla, koupelnový nábytek, osvětlení, sprchové kouty včetně příslušenství, ventilátory, barvy, tmely, otopná tělesa, instalační materiál, další koupelnové doplňky nebo například LED osvětlení nakupujte přes internet skrze e-shop. Nikoliv jenom levné koupelny jsou díky své příznivé ceně dostupné každému zákazníkovi. Veškeré výrobky jsou poskytovány se slevou až 20 %, k dispozici jsou další slevové akce pro velkoodběratele a firmy. Podporujeme i tuzemské výrobce zařizovacích předmětů.

Koupelnový nábytek
Koupelnový nábytek

Výbava a samotné zařizování koupelny tak nikdy nebylo jednodušší a hospodárné. Při výběru koupelnového zboží, koupelnového nábytku a sanity doporučujeme produkty, které jsou dostupné na skladě, od 8 do 48 hodin s tím, že si za dodání a zabalení účtujeme pouze 160,-Kč. Platba za zboží je prováděna formou dobírky při převzetí zásilky. Všechny výrobky pak nabízíme v rozsahu obecně platných pravidel tak, jak je uvedeno na faktuře či v záručním listu. Případné závady jsou pak odstraňovány úplně zdarma.

Sortiment obsahující dlažby a obklady je velice rozsáhlý. Můžete si koupit běžné koupelnové obklady a dlažbu již od 63,-Kč až po originální mozaiky v ceně 2995,-Kč. K mání tak máte celou řadu keramický obkladů, ze kterých si vybere snad každý. Náš koupelnový nábytek je zastoupen nápaditými výrobky, které lze umístit do jakékoliv koupelny. Pořídit si můžete trendy barevné i retro dřevěné skříňky, jež dodají koupelně šmrnc. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šetřit koupelnový prostor skvěle umí kupříkladu desky pod umyvadlo. Nabízený koupelnový nábytek, či třeba obklady lze sladit se sanitou, které jsou momentálně skladem.